Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

barteek26

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Mam problem z hamulcami w mojej a4 1.6 ADP. problem zaczął się na jesień gdy jeszcze jeździłem na felgach aluminiowych. Na zimę miałem stalowe i wszystko było ok. Teraz zmieniłem na aluminiowe i znów zaczął się problem z hamulcami. Mianowicie zapala mi się kontrolka abs i czerwony wykrzyknik. Pedał raz jest twardy że nie można go wcisnąć ale jak się użyje większej siły to działa, a czasami działa normalnie. Podłączałem pod vaga i nie wykazało żadnego błędu związanego z abs i z hamulcami. Najśmieszniejsze jest to że na stalówkach wszystko jest ok ale na alusach dzieją się takie cuda.
  2. Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegu napada. Wesołych Świąt
  3. Koledzy dzisiaj miałem trochę wolnego czasu i wyjąłem pompkę, rozebrałem ją, wyczyściłem i narazie działa dzięki wszystkim za pomoc
  4. Witam. Mam poważny problem z centralnym zamkiem. Używałem opcji szukaj ale nie znalazłem podobnego tematu Otóż nie działa mi centralny zamek. Zadziała raz na 30 razy albo nie zadziała. Ani z pilota ani z kluczyka. Alarm się włącza ale żadne drzwi się nie zamykają. Jak zamknę kluczykiem to zamykają się tylko drzwi kierowcy. Nawet nie słychać żeby pompka pracowała. Czy to może być pompka która jest w bagażniku? Bardzo proszę o pomoc
  5. Witam. Z tej strony Bartek z Białegostoku. Mam jeszcze takie pytanie kto się wybiera na otwarcie sezonu VAG 17.04.2011 pod Makro? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.