-
[B5 ADR] Czy ten pływak będzie pasował do 1.8 ?
Witam. Mam do wymiany pływak i się zastanawiam czy na pewno będzie pasował do 1.8 ? http://allegro.pl/audi-a4-b5-passat-b5-plywak-1-6-1-8-2-4-2-6-i1531657450.html
-
[B5 ADR] Czujnik poziomu Paliwa/ Pływak
Witam. Jak w temacie poszukuje numeru części czujnika poziomu paliwa (pływak) silnik 1.8 rocznik 95 znalazłem taki ale to chyba od diesla 8D0919673C jest może jakiś tani zamiennik
-
[B5 ADR] Chukniecie z tłumika ?
Elo. Mam taką dziwną przypadłość że nie raz jak dodam gazu a potem robie redukcje z wyskoich orbrotów to coś jak by w tłumiku lekko chukło takie stuknięcie, co może być przyczyną ? Tłumik do wymiany
-
[B5 ADR] Kody błędów do rozszyfrowania
Sorki ale ja nie bardzo wiem jak je odnaleźć na tej stronce reszty nie odnalazlem
-
[B5 ADR] Kody błędów do rozszyfrowania
te dwa mam 00771 a ten coś od czujnika czy to pływak itd 01176 coś z kluczem słaby sygnał immo ale reszty za cholery nie wiem
-
[B5 ADR] Kody błędów do rozszyfrowania
Witam. Wczoraj pisałem na temat skakania obrotów i temat wylądował w koszu. Ale dzisiaj zadziałałem i podjechałem do gościa i sprawdziłem go pod kompem i mam kilka kodów błędów. Może ktoś ogarnięty w temacie wie co one oznaczają : P1602 6100 2F53 6100 5A65 00771 01176
-
Wałbrzych
Elo. Ma ktoś z w-ch lub okolić VAG'a ? Bo chciałbym swoje B5 1.8 pod kompem sprawdzić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam all. Mam na imię Grzegorz, 21 lat. Pozdrawiam
Nicek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta