Treść opublikowana przez Delma
-
[B5 ANB] Trudne odpalanie
po podłączeniu kompa pokazuje ze jest zawczesny zapłon
-
[B5 ANB] Trudne odpalanie
Czy trudne odpalenie zimnego jak i nagrzanego silnika moze byc spowodowane wczesnym zapłonem?
-
[ALL] Intensywne podswietlenie wyswietlaczy
fajnie dziekuje za pomoc
-
[ALL] Intensywne podswietlenie wyswietlaczy
dzieki [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 13:23_________________________________________________Znalazłem cos takiego; 1c-0,0 2c-13,2 3c-112 4c-71 5c-90 6c-141 7c-146 8c-(34-33) 9c-221 10c-224 i tak dalej do 87c
-
[ALL] Intensywne podswietlenie wyswietlaczy
fajnie dziekuje za kody [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 12:27_________________________________________________jak cos znajde to sie odezwe,aha mozesz mi powiedzeiec który to przycisk Recyrkulacji
-
[ALL] Intensywne podswietlenie wyswietlaczy
to wychodzi ze winny jest climatronik,a czy po podlaczeniu go pod komputer pokaza sie jakies bledy climatronika?
-
[ALL] Intensywne podswietlenie wyswietlaczy
Mam takie pytanie,czy ktos wie dlaczego podswietlenie wyswietlaczy i panelu klimatyzacji raz jest normalnie podswietlone a za drugim razem nabiera intensywnosci jakby sie nagrzewalo i tak kilka razy w czasie jazdy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[białystok] Witam wszystkich