Treść opublikowana przez Rano
-
Spociki Łódzkie
a , no to ok W takim razie do zobaczenia na parkingu
-
Spociki Łódzkie
to real czy zloty mlyn ?
-
Spociki Łódzkie
Ciekawe jak oni to bmw tam wrzucili na ten dach :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
No już się dogadałem , i na wymianę pojadę w następnym tygodniu Dzięki wielkie za pomoc panowie
-
Spociki Łódzkie
Marcin No to akurat mamy 5 lat od zmiany , no i dodatkowo jest 50k przejechane na nim więc trzeba go wymienić Wito 350zł ? , to nie tak dużo , tzn. myślałem że to będzie kosztować koło 600
-
Spociki Łódzkie
Seba na spotach byłem 3 razy teraz mam więcej czasu więc będę przyjezdzał regularnie Bartek Dzięki wielkie No to się zabiorę za to na dniach jakoś aha , i na tym rozrządzie który mam teraz mogę bez problemu jeszcze trochę pojeździć , czy lepiej ograniczyć jazdę do minimum ? , pytam bo jutro jadę do łęczycy i nie chciałbym żadnej przykrej niespodzianki po drodze
-
Spociki Łódzkie
a gdzie sprawdzić vin ?
-
Spociki Łódzkie
Panowie, mam takie małe pytanie odnośnie rozrządu - co ile go wymieniać ? Dodatkowo powiem że mam naklejkę pod maską , że rozrząd był wymieniany w 2006 roku przy 103000 km aktualnie mam 154000~km , a na owej naklejce pisze że wymieniać co 120000 , a z kolei słyszałem że wymienia się pierwszy raz po 100000 a potem co 60k , więc jak to jest , czy mogę sobie spokojnie jeździć , czy się szykować na wymianę , i dodatkowo ile to może kosztować ?
-
Spociki Łódzkie
DeeJay -wszystkiego najlepszego !
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
przyjąłem że poranek zaczyna się od 6 , ale nie uwzględniłem tego , o której jest wschód słońca , w takim razie poprawiam : 1h 51min do rana- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Do rana jeszcze 4h :>- Spociki Łódzkie
nie spać , zwiedzać- Spociki Łódzkie
Tomek ja na rudzie pabianickiej mieszkam :tongue4: ale moja dziewczyna mieszka na morcinka , i jak sobie spacer urządziliśmy tam po okolicy to właśnie na piwnika poszliśmy i widziałem twoją a4-kę- Spociki Łódzkie
aha :> , to się wyjaśniło a ogółem to parę stron wcześniej pisaliście o s8, to napomknę że moja sąsiadka z góry jest kosmetyczką , i tam różne kobiety różnymi ciekawymi autami przyjeżdzają do niej parę dni temu , patrzę sobie przez okno a tam stoi s8 v10- Spociki Łódzkie
panowie troche mnie na forum nie było a tak nawiasem , któryś z was parkuje/parkował na piwnika ponurego srebrną b7 , bo jak przechodziłem tam to taką widziałem , z klubowymi ramkami oczywiście- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
i standardowo , czy gdzieś indziej ?- Spociki Łódzkie
jest spot dzisiaj ?- Spociki Łódzkie
no i ciepło nie było dzisiaj, i dobrze bo bym na praktykach nie wyrobił jak ktoś będzie sobie szedł po limanowskiego przy mokrej to warto zwrócić uwagę na pięknie wyłożoną kostkę- Spociki Łódzkie
Oby dzisiaj za ciepło nie było- Spociki Łódzkie
:hi: z wieczora Panowie , ktoś z was jechał na niciarnianej w stronę piłsudskiego , ok. 16-ej ? A i , czas nadszedł żeby spytać , PYKa ktoś może ?- Spociki Łódzkie
do wieczór Nie no za samo rzucanie to tylko pewno mandat czy coś, jakby kogoś trafił to inna sprawa , wtedy by miał ciekawie :gwizdanie: - Spociki Łódzkie