Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rano

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rano

  1. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobra, ja spać idę bo mi się znowu dostanie że się spóźniam na praktyki Dobranoc panowie :> :>
  2. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ogółem to 1 i 11 mi się podobają , a tak to też 4ka jest niezła
  3. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to szkoda , bo tam jest parę fajnych wzorów :>
  4. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Od pierwszego spota byłem i koszulkę też wziąłem a co do koszulek łdz bandy , to są jakoś dostępne?
  5. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ogółem to dostałem ramki , i tutaj się pochwalę zdjęciem , już po zamontowaniu
  6. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wieczór wszystkim !
  7. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano wszystkim , wieczorem
  8. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  9. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No taka prawda , że testować sobie mogli na hamowni a nie na ulicy szkoda tego auta
  10. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzisiaj , w porównaniu do wczoraj było nieźle
  11. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam wieczorem Kano - Gratulacje ! :> rkwon - teaser super , w czym montujesz filmy ?
  12. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oj snieg sypal ladnie to spot aktualny ?
  13. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O jak wieczorkiem to ja też chętnie podjadę
  14. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a jutro podobno ma być tylko 7 stopni , niezła pogoda jak na majówkę[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 00:29_________________________________________________To ja spadam do zobaczenia , tu na forum
  15. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no, ja nie tak dawno , bo koło 21 sobie jeszcze grillowałem na dworzu i ledwo wytrzymałem na tym mrozie cały dzień do d*py przez tą pogodę
  16. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Albo mogę zrobić drugie konto i pisać z tego albo tamtego w zależności od pory dnia
  17. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    troszkę późno
  18. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  19. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O to faktycznie niedaleko
  20. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ale mi chodziło o to , że prośnieńska jest na rudzie Panton, a DJ gdzie mieszka ? [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 23:46_________________________________________________O wilku mowa :> Ja na Reymonta , przy dubois
  21. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mariuszzgierz ruda pabianicka
  22. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobry wieczór Znowu podobne pytanie , jak tam pisałem wcześniej któryś z was był dzisiaj może na prośnieńskiej? Srebrna a4 , klubowe ramki :)
  23. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi: Witam
  24. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Opis tej S4 jest fajny :> :>
  25. Rano odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No tak , w niedzielę jestem na spocie :)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.