Treść opublikowana przez Rano
-
Spociki Łódzkie
Dobra, ja spać idę bo mi się znowu dostanie że się spóźniam na praktyki Dobranoc panowie :> :>
-
Spociki Łódzkie
ogółem to 1 i 11 mi się podobają , a tak to też 4ka jest niezła
-
Spociki Łódzkie
to szkoda , bo tam jest parę fajnych wzorów :>
-
Spociki Łódzkie
Od pierwszego spota byłem i koszulkę też wziąłem a co do koszulek łdz bandy , to są jakoś dostępne?
-
Spociki Łódzkie
ogółem to dostałem ramki , i tutaj się pochwalę zdjęciem , już po zamontowaniu
-
Spociki Łódzkie
wieczór wszystkim !
-
Spociki Łódzkie
Siemano wszystkim , wieczorem
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
No taka prawda , że testować sobie mogli na hamowni a nie na ulicy szkoda tego auta- Spociki Łódzkie
Dzisiaj , w porównaniu do wczoraj było nieźle- Spociki Łódzkie
Witam wieczorem Kano - Gratulacje ! :> rkwon - teaser super , w czym montujesz filmy ?- Spociki Łódzkie
oj snieg sypal ladnie to spot aktualny ?- Spociki Łódzkie
O jak wieczorkiem to ja też chętnie podjadę- Spociki Łódzkie
a jutro podobno ma być tylko 7 stopni , niezła pogoda jak na majówkę[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 00:29_________________________________________________To ja spadam do zobaczenia , tu na forum- Spociki Łódzkie
no, ja nie tak dawno , bo koło 21 sobie jeszcze grillowałem na dworzu i ledwo wytrzymałem na tym mrozie cały dzień do d*py przez tą pogodę- Spociki Łódzkie
Albo mogę zrobić drugie konto i pisać z tego albo tamtego w zależności od pory dnia- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
O to faktycznie niedaleko- Spociki Łódzkie
No ale mi chodziło o to , że prośnieńska jest na rudzie Panton, a DJ gdzie mieszka ? [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 23:46_________________________________________________O wilku mowa :> Ja na Reymonta , przy dubois- Spociki Łódzkie
mariuszzgierz ruda pabianicka- Spociki Łódzkie
Dobry wieczór Znowu podobne pytanie , jak tam pisałem wcześniej któryś z was był dzisiaj może na prośnieńskiej? Srebrna a4 , klubowe ramki :)- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Opis tej S4 jest fajny :> :>- Spociki Łódzkie
No tak , w niedzielę jestem na spocie :) - Spociki Łódzkie