Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JohnnyLdz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JohnnyLdz

  1. JohnnyLdz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zglosilem poza autem tez przedmioty ktore w nim byly z numerami
  2. JohnnyLdz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kanu ale trafiles wlasnie takie mialem
  3. JohnnyLdz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No i niestety w tej chwili mial tylko OC i NW kur..... pod sama klatka zaparkowany
  4. JohnnyLdz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chlopaki POMOCY ! !@#$%^&*() SKRADZIONO DZISIAJ W NOCY MOJE AUDI ! ! W srodku byl tez case z 2 x Pioneer cdj-100s sluchawki reloop rh 2350 Audi A4 B5 Avant 1,9 TDI Granatowy metalic EL 944LM Lekkie otarcie biale na prawym tylnim nadkolu przy zderzaku Ramki przod i tyl klubowe Gdyby ktos cos dawac znac pod nr 516 862 532
  5. To jak mzasz juz taka paczke programow ..... to zalatw sobie jeszcze ten najwlasciwszy VCDS LUB VAG-COM. Bo instrukcje w tym poscie sa do nich, a pozniej postepuj zgodnie z opisem
  6. JohnnyLdz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DeeJay Kill ja to myslalem ze masz sobie poprostu takiego nicka, a tu sie okazuje zes Ty kumpel po fachu :) Niestety w ta niedziele nie objawie sie na spocie, smigam Lodz - Kielce ;( Seba lub ktos inny ze stalych bywalcow - mozecie odebrac naklejke dla mnie jezeli Wito sie pojawi ? Dziekowac
  7. Bebzo sam zmieniales podswietlenie w budzikach? Bo wskazowki z tego co wiem sa na elektromagnesach, i przy modach ustawia sie je samemu recznie wskazowki, moment kiedy ze wskazowek zchodzi napiecie jest momentem ustawionym recznie, jest troche z tym zabawy ale da sie ustawic
  8. JohnnyLdz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Regulation Range Exceeded 19586 najczęściej jeżeli nikt nic sam nie kombinował przy egr to sam sie wysypal, wiadomo ze membrana egr-a śmiga na cisnieniu i jest to czesc tego dziadostwa ktora najczesciej pada. Blad ten okazjonalnie wystrzeli tez kiedy cos bedzie nie teges z przyplywomierzem nie ma 100% pewnosci nigdy wiec poradzilem coby zaczac od tego mniej kosztownego [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 18:33_________________________________________________Ciekawostka Johnny VS Skoda Zimny uszczelka pokrywki pompowtryskiwacza nr 27 na schemacie Etki nr czesci w/g etki 028 130 717 ceny w Skodzie: uszczelka 14 zł wymiana miedzy 100 - 150 - bo wie pan to jest sporo roboty. Wiec grzecznie powiedzialem: chyba dla amatora ....... kilka śrub i jedna dziwna do ktorej pewno maci klucz ale dzieki za dobre checi. Niestety Zimny ma przesrane ze mna bo majac 2 skody, poprawialem ich diagnozy (niekiedy wyssane z palca) kilka razy obilo sie o gore i listy z przeprosinami. W zwiazku z tym chlopaki polecicie kogos kto mi wymieni ta uszczelke ? Uszczelke kupie w Intercars 8 zl Bosch-owska
  9. JohnnyLdz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Obstawiam membrane EGR-a lub przepływke. Zawsze radzę zacząć sprawdzanie od przepływki
  10. dziękuje zaraz dzwonie do IC
  11. Super! Dziękuje chłopaki ratujecie mi wyjazd z rodzinką
  12. Ok panowie a ktora jest pod dekielek ? ta węższa czy ta bardziej kwardatowa ? http://moto.allegro.pl/uszczelki-nastawinika-pompy-bosch-tdi-ve4-vw-audi-i1647637460.html Dzwonilem do nich ale powiedzieli ze nie maja nrow katalogowych i nie wiedza ktora gdzie pasuje i czy mojego audi sie nada porażka sklep. wiem , ze na pierwszej aukcji aukcji sprzedaja komplet ale musze to zmienic przed sobota wiec odpada termin z przesyłką
  13. Witam, Sprawdzalem dolna czesc suchutka jest przy bloku. wczesniej bylo kilka kropelek na caly dzien a dzisiaj po pracy wychodze a tak moje bidulka posikala sie troche i to nie z radosci ze pan wrocil. Cieknie spod gornego dekielka pompy. Pacjentka to 1,9 tdi 110 hp Pytanie: wymieniac sama uszczelke czy zestaw ? czy mozecie polecic jakis sklep internetowy lub stacjonarny w Lodzi Z gory dziekuje za rady
  14. JohnnyLdz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chlopaki gdzie w Lodzi dostane uszczelke pompy wtryskiwaczy ? Sprawdzalem dolna czesc suchutka jest przy bloku. DeeJay pamietasz jak pytalem o ta uszczelke na gore pompy pod tym dekielkiem, co odkrecamy kluczem do skrzynek z pradem wczesniej bylo kilka kropelek na caly dzien a dzisiaj po pracy wychodze a tak moje bidulka posikala sie troche i to nie z radosci ze pan wrocil
  15. JohnnyLdz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Choposzki czy projekt koszulki zostal ostatecznie potwierdzony ? Jezeli tak, to poprosze wersje w corelu jezeli jest Seba jak cos pomozesz mi ogarnac temat koszulek dla nas ? P.S. Czy ktos ma moze dostep do czarnych i bialych t-shirtow ?
  16. JohnnyLdz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzieki Panowie i Panie tez za mile przyjecie. Teraz juz wiecie kto ma zawsze w aucie wszystkie smary w puszkach Serwis pierwsza klasa, czyli jednak w kupie sila Do zobaczenia
  17. Kowi87 rozwiales wszystkie moje watpliwosci dziekuje Ci bardzo. Teraz pytanie czy oplaca sie zakladac adapter, czy tez kupic koncerta z kodem:confused4:
  18. No wlasnie dlatego zainteresowal mnie napis 2 x 40 W bo sub generalnie ma jeden glosnik
  19. Powitac, autko mam kilka tygodni wiec stad moje pytanie: czyszczac sobie bagaznik w moim avancie zobaczylem plastikowa obudowe po lewej stronie z napisem w stylu active sound 2x40 by Nokia i jakies cyferki. Autko kupilem z grajkiem JVC czyli bez ori Concerta. Pytanie: czy to jest sub czy wzmacniacz i czy to znaczy, ze mam w drzwiach na tyle tez glosniki ? Pytam bo w sumie gra tylko caly przod, czyli dol 13'' i tweetery. A moze w moim ukochanym nabytku drzemie wieksza moc Slyszalem o Bose ale Nokia ? I jeszcze jedno pytanko, na slupkach miedzy drzwiami dokladnie nad pasami sa takie malutkie krateczki, czy ktos wie co to (tam) jest ? Z gory dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam
  20. JohnnyLdz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jakos tak wyszlo, ze wszyscy znajomi tak wolaja :> Ok to jezeli bedzie niedziela to pojawie sie oczywiscie, niestety z sobota mam zawsze problemy bo w nocy pracuje w 2 pracy
  21. JohnnyLdz odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam Panowie powiedzcie o ktorej dokladnie zaczynaja sie spoty. Juz pora bym sie objawil i przywital Co prawda jest to moje pierwsze w zyciu Audi i diesel, ale mam sporo pytan :>
  22. A tak sie nie da ? VCDS Sekcja 15 Airbags 10 Adaptacja 01 kanal 0 - aktywna 1 - nieaktywna w swoim B5 tak robie
  23. tom2009 mysle, ze nie polaczysz sie przez 46 . Ja mam w sumie starsze autko ale tez nie smiga na 46 ale ... przez 35 wszystko robie, czego nie ruszysz kodowaniem (Recode) to Adaptacja P.S. U mnie na przyklad kodowanie zmienione z zer na 00032 czyli ryglowanie zamkow po przekroczenie 15 km/h i to wszystko nic wiecej nie moge zrobic, tylko to jedno kodowanie przyjmuje no i same zera :>
  24. Blad wraca, nie wiem czy dobrze mysle ale moze to jakas nieszczelnosc pompki tej za oslonka w bagazniku po prawej
  25. Witam, jako, ze jest to moje pierwsze Audi w życiu (wczesniej skoda), a na vag-u sie troszke znam, chcialbym zapytac o blad ktory mi stoi caly czas. O co chodzi z centralnym? 01389 - klapa byla zamknieta wiec .... Address 35 ------------------------------------------------------- Controller: 8L0 862 257 L Component: ZV-Pumpe D04 Coding: 00000 Shop #: WSC 06325 2 Faults Found: 01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak) 35-00 - - 01389 - Tailgate Open Switch (F124) 29-00 - Short to Ground Czy posiada ktos moze rozpiske bledow vag do B5 ? Z gory dziekuje za pomoc Pozdrawiam Johnny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.