-
2.0 tdi CAHA, test wykonawczy pompy ABS
wczesniej napewno niepodawalem, tylko wydaje mi sie ze uruchamialem pompe ABS-u w inny sposob, a teraz poczytalem temat o wymianie plynu i tam jest podana ta procedura, i ta grupa 001 u mnie nie dziala. A moze jest inna grupa w roczniku 2010? Czy jest jeszcze inny sposob w VCDS na test pompy ABS?
-
2.0 tdi CAHA, test wykonawczy pompy ABS
Witam Mam problem z uruchomieniem testu pompy ABS, (chcialem to zrobic przed wymiana plynu hamulcowego). Robie to z procedura: [Wybór] [03-ABS/hamulce] [Nastawy podst. - 04] Grupa "001" lub "002" [idź!] i pokazuje mi blad ze ta grupa jest niedostepna Chcialbym dodac ze jakis czas temu udalo mi sie uruchomic ten test tylko nie pamietam czy to bylo w ten sam sposob, ale na 100% dzialala pompa i wylaczyla sie po 10 sek. Czy wina moze byc chinski klon vcds. pozdrawiam
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
dziekowac. wybralem czesci ktore musze zakupic, czy ktos obeznany moze potwierdzic czy wszystko pasuje: przód: amor (sachs 313 364) 8T0413031AF , oslona (febi 36605) 8K0412137A, odbijak 72mm (febi 36725)8K0412131F tył: amor (sachs313 366) 8T0513035M, oslona (febi 36605)8E0512137E, odbijak (febi 36723)8K0512131B (8K0512131K) jest jeszcze jest stabilizator 1ba 19,6 mm i 1be 21,7 mm, czy podejdzie ten od 1ba bez komplikacji?
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Witam Mam zawieszenie 1Ba, chcialbym to zmienic na zestaw: eibach pro kit numer: E10-15-011-01-22 amortyzatory sachs: przód 313 364 tył 313 366 czy jest to dobry setup? czy w tej cenie znajde cos lepszego? i jeszcze jeno pytanie, czy potrzebuje jeszcze dodatkowych czesci typu odbojniki, oslony przeciwkurzowe? dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich serdecznie z uk
zorro99
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta