Treść opublikowana przez luk_bubu
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
jest jakas mozliwosc zamontowania wycieraczek plaskich w miejsce normalnych? myslalem o wymontowaniu tego plastiku co trzyma wycieraczke, dorobic tulejke i wlozyc plaska.
-
[B6 AWX] Uszkodzony tunel
widze na allegro ceny dosc przystepne chyba pojde w tym kierunku, dzieki.
-
[B6 AWX] Uszkodzony tunel
witam, w tylnej czesci tunelu kolo popielniczki na gornym rogu mam dziure, poprzedni wlasciciel mosial uderzyc no i sie stalo dziura ma wymiary tak gdzies 1,5cm x 1cm ma ktos jakis pomysl jak to naprawic? mam dwa pomysly: spawanie, tylko nie wiem czy to ladnie wyjdzie albo zywica, tylko boje sie zeby pozniej nie popekala od wszelakich rochow?
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
witam ma ktos moze zalozone takie wycieraczki http://allegro.pl/lucas-plaskie-wycieraczki-audi-a4-b6-gratisy-i1673350874.html ? cena atrakcyjna no i plaskie, tylko zastanawia mnie to mocowanie, w opisie niby pisze ze jest do b6 ale po zdjecia troszke w to watpie.
-
[B6 AWX] ESP a błąd 1826
w takim razie poczekam, fis z czasem zaloze narazie autko mam miesiac. jeszce raz dzieki za pomoc[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 14:57_________________________________________________witam, wszystko juz sie rozwiazalo, dystans wrocil do normy i blad tez naprawiony, okazalo sie ze jak wymieniali rozrzad nie wpieli jednej wtyczki i prze to nie bylo ladowania na wolnych obrotach, teraz wszystko wrocilo do normy
-
[B6 AWX] ESP a błąd 1826
tylko ten podstawowy bez sredniego spalania
-
[B6 AWX] ESP a błąd 1826
no wlasnie nie gonilem go, moze to ma jakis zwiazek ze odpiolem akumulator? to bylo tak rano jak jechale pokazywlao 700km wiczorem zaraz po odpalemiu pozakazalo 460km za nim dojechalem do pracy podnioslo sie do 480km
-
[B6 AWX] ESP a błąd 1826
tzn te km co przejechalem?
-
[B6 AWX] ESP a błąd 1826
wlasnie w jak jechalem do pracy zgasla ta kontrolka esp wiec chyba wszystko ok. a wiesz moze czemu zanizylo mi dystans ktory moze przejechac na baku, rano jak pokazalo mi ze moge zrobic jescze 700km a wieczorem jak jechalem pokazalo tylko 460km:( a wg wskazowki jest jeszcze 3/4 baku a na 1/4 zrobilem 300km
-
[B6 AWX] ESP a błąd 1826
witam odpiolem dzis akumulator po ponownym podpieciu swiecil sie blad esp, podpiole vaga i pokazalo blad 1826 kasowanie go nic nie da jak skasoje to pojawi sie od nowa a esp swieci sie dalej
-
[B6 AWX] Niskie napiecie a błąd esp
to u mnie na biegu jalowy pokazalo 12V a gdy trzymalem chwile na 3000 wzroslo do 13V, przed wymiana tego wlacznika byl blad o wlasnie zle dzialajacym wlaczniku po wymanie na nowy ten blad zniknal a pojawil sie ten o niskim napieciu ale czy to jest oryginalny to nie wiem. moze sie myle ale jakby akumulator byl slaby to czy nie pojawialyby sie problemy z odpalaniem? nic takie nie zauwazylem odpala od strzala. i napiecie co jest na klemach to nie jest napiecie pochodzace z alternatora? Przypomnialem sobie ze te problemy zaczely sie dziac po wymianie rozrzady i paska alterantora[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 09:46_________________________________________________dzisaj podpiolem vaga i pokazal taki blad 17911 Sygnal z alternatora brak osprzetu / nie zwiazany ze sprzetem - BLAD SPORADYCZNY
-
[B6 AWX] Niskie napiecie a błąd esp
raz zrobilismy taka probe ze przytrzymalem go na 3000 i napiecie skoczylo w gore do 13V i nic wiecej nie chacialo isc, wiec wydaje mie sie ze alterantor nie laduje zbyt dobrze. vaga niestety jeszcze nie mam.
-
[B6 AWX] Niskie napiecie a błąd esp
ale na przyklad dzisiaj jak wracalem do domu wpadlem na piasek esp zadzialalo czyli sie zaswiecilo i po chwili zgaslo, przyjechalem pod garaz i zaswiecilo sie na stale
-
[B6 AWX] Niskie napiecie a błąd esp
czujnik pedalu hamulca jest wymieniony, mechanik obstawia ze alternator jest do regeneracji jutro przeczyszce klemy na akumulatorze moze cos da. pamietam jeszcze ze wyskoczyl jakis blad cos o kumunikacji na linie can i to napiecie.
-
[B6 AWX] Niskie napiecie a błąd esp
przy uruchomieniu wszystko gasnie, niekiedy zaswieca sie podczas jazdy albo jak stoje np w korku. W taki razie trzeba bedzie zobaczyc do alternatora.
-
[B6 AWX] Niskie napiecie a błąd esp
witam ostatnimi czasy wlacza sie blad esp, podjechalem do mechanika podpiol pod komp i pokazalo ze jest niskie napiecie, powinno byc 15V a jest 12,2V czy to mozliwe ze od nieskiego napiecia moze wyskoczyc taki blad?
-
[B6 AWX] Włącznik swiateł
wielkie dzieki o to chodzilo
-
[B6 AWX] Włącznik swiateł
witam podswietlenie wlacznika swiatel raz swieci a raz nie, rozebralem go, przeczyscilem styki ale nic sie nie poprawillo, gdzie szukac przyczyny?
-
[B6 AWX] Centralny zamek
wielkie dzieki
-
[B6 AWX] Centralny zamek
dzieki, wiesz moze jak sie wyciaga te biale lampki ca sa od spodu drzwi bo w przednich drzwiach prawdopodobnie sie spalila , tylko ta nie swieci
-
[B6 AWX] klimatronik skrzypienie
a tutaj ten temat moze sie przyda http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202278.0
-
[B6 AWX] klimatronik skrzypienie
tak wlasnie, kiedys byl temat ze ktos sciagnal schowek psiknal wd40 po tych mechanizmach i przestalo, chodzi mi wlasnie o to jak sciagnac ten schowek
-
[B6 AWX] klimatronik skrzypienie
witam po przekreceniu kluczyka slysze jak cos skrzypi to jest cos od klimatronika po wylaczeniu jest to samo tak jak by cos sie ustawialo. kiedys widzialem temat jak ktos sobie z tym poradziel ale teraz nie moge go znalezc jak by ktos mogl pomoc bylbym wdzieczny
-
[B6 AWX] Centralny zamek
wlasnie tez tak mysle ze bez wymiany sie nie obejdzie. moze ktos podac jakie sa numery spinek do tapicerki tylnych drzwi i ile ich trzeba, chcialbym sie wczesniej w nie zaopatrzyc
-
[B6 AWX] Centralny zamek
chyba zle napisalem: z pilota dziala wszystko ok jak zamkne centralnym wew wszystko jest zamkniete jak otworze to z wew otworze wszystkie drzwi ale z zew tylko przednie i zeby je odblokowac musze otworzyc z kluczyka.postaram sie na drugi tydzien wkleic blede bo musze do kumpla podjechac zeby je zczytac