Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AnarH

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. AnarH odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    Witam, ma ktoś może wtyczki do licznika: niebieską, żółtą i czarną?
  2. AnarH odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    Kto zna się na programowaniu układów scalonych? Tzn. Licznik impulsów, pomiar napięcia Bo mam pomysł jak zrobić komputer pokładowy 1. Pomiar spalania - zmierzyć napięcie i porównać go z VAGiem <- zrobić przelicznik napięcie/wskazania w VAG 2. Pomiar prędkości - zmierzyć ilość impulsów przez ABS, lub pomiar napięciowy z przewodu z prętkością i porównać z VAG <- zrobić przelicznik 3. Pomiar ilości paliwa bądź innych parametrów... Pomysł jest taki układ cały czas zapamiętuje pomiar: spalania, prędkości i robi to równocześnie. Przy prędkości może przeliczyć dystans, porównując go z czasem przejazdu(można go porównać z wyświetlaczem ile mamy przejechane KM), do tego program będzie obliczał średnie spalanie i porównywał go cały czas ze 100 KM, ale żeby procesor nie zmieniał tak często średniego spalania proponuje mu dodać pierwsze 100 KM, później drugie 100 KM... Mamy chwilowe spalanie, średnie spalanie, dystans do przejechania(przy pomiarze paliwa ze zbiornika), czas przejazdu może też obliczyć, temperaturę można podpiąć nową czujkę, dodać czujkę jaka jest temperatura w samochodzie, bądź np. robić pomiary mocy itp itd. Co wy na to? Tylko pytanie wpiąć się w licznik czy w okablowanie do licznika...
  3. W sedamie też znajdę pompkę po prawej stronie pod tapicerką? Chce się do niej dostać bo czasami nie mogę otworzyć samochodu z pilota(słyszałem że powstaje zimny lut)
  4. Witam jak dostać się do pompki od centralnego zamka, aha i jeszcze jedno pytanie jak dostać się do przekaźników (od strony kierowcy)?
  5. AnarH odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    Ja postaram się zrobić komputer pokładowy...
  6. AnarH odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    temat zamknięty?
  7. Gdzie wpiąć czujnik temperatury żeby był wyświetlany w FIS?
  8. witam, gdzie powinien być wpięty termometr żeby był wyświetlany w FIS? Czytałem http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-oryginalny-termometr-liczniku-4868/ ale screeny nie działają i chciałbym się dowiedzieć gdzie ma być wpięty termometr. Szukałem kabla przy chłodnicy jednak nie znalazłem
  9. chciałbym zrobić napis w tym miejscu np. AUDI A4 i wie ktoś jakie kody musze wysłać żeby się to pojawiło?
  10. Witam, wie ktoś może jaki kod jest wysyłany z radia do FIS?
  11. Ok to był przewód czerwono-brązowy można zamknąć dzięki za odp.
  12. Widocznie masz wodę w stykach i proponuje wysuszyć tą wtyczkę
  13. Dzięki, zauważyłem że nie mam czujki wyprowadzonej, więc chyba będę musiał ją wyprowadzić
  14. a w drzwiach sa dwa brązowe przewody i idą do modułu domykania szyb mam tam się wpiąć?
  15. na komputerze pokładowym nie wyświetla mi się temperatura zewnętrzna i chce się dowiedzieć gdzie ta czujka jest umieszczona żeby sprawdzić czy nie jest uszkodzona

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.