Treść opublikowana przez iiyama.44
-
Poradnik wymiany sprzęgła
Witam Jak w temacie. Poszukuje jakiś poradnik opisujący krok po kroku wymianę sprzęgła w silniku 1.8. Co może wyskoczyć po drodze, ewentualnie co jeszcze należy wymienić przy takiej operacji Przeszukiwanie forum niestety nie dało wymaganych rezultatów Dzięki za info
-
zła praca silnika
Plakiem psikałem z każdej strony, ale nie było różnicy. Przepustnice jak można sprawdzić? Aktualnie jeżdżę z odpiętą przepływką, po przypięciu w zasadzie nie ma dużej różnicy więc raczej bym nie obstawiał. Póki co zamówię świece i sprawdzę kable czy nie mają przebicia
-
zła praca silnika
Witam Od jakiegoś czasu mam problem z prawidłową pracą silnika. Po odpaleniu trzepie dość mocno całą budą jakby palił na 3 cylindry. Po przygazówce silnik dostaje zadyszki i po chwili obroty się podnoszą dopiero. Kiedy ruszam i zaczynam przyśpieszać to czuć duży spadek mocy. Odpiąłem przepływke i raczej dużej różnicy nie zauważyłem chociaż powyższe objawy zdarzają się jakby rzadziej. Jeszcze pytanie w sprawie rozmiaru/rodzaju śruby do korka wlewu oleju do skrzyni biegów. Ktoś może kojarzy? pozdrawiam
-
dziwne buczenie
jakiś zamiennik, nie pamiętam teraz firmy
-
Regeneracja maglownicy
Ile sobie śpiewają za taka usługę?
-
dziwne buczenie
Wymieniany był tłumik środkowy oraz złącze elastyczne jakiś czas temu. Problem zaczął narastać od jakiegoś czasu. Na początku było to znośne teraz już jest męczące Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka
-
dziwne buczenie
Witam Mam problem z dziwnym buczeniem. Od 2700-3500 słychać takie głuche buczenie aż czuć na karoserii. Jest to dość męczące przy dłuższej jeździe. Tłumik środkowy wymieniony niedawno, całość ogólnie bez dziur. Słyszałem opinie że to przez wypalony katalizator. Jeśli tak to można go jakoś zastąpić żeby było cicho? Koszy jak patrzyłem jest dość duży jak na mój budżet w najbliższym czasie :/ I od razu zapytam o jakiś ogarnięty warsztat, który się zajmuje takimi rzeczami w okolicach Bielska Białej albo w okolicach.
-
Problem z dogrzaniem
Czujnik wymieniony. Na blacie równe 90st, natomiast na climatronicu w kanale 49 przy jeździe pokazuje około 95st, po zatrzymaniu podskakuje zaraz do 100. Dodam, że na climatronicu temperatura podnosi się szybciej o mniej więcej 7st niż na liczniku. Powinienem się obawiać tych 100 stopni?
-
Problem z dogrzaniem
Tak też przypuszczam. Proszę o potwierdzenie czy to ten czujnik? czujnik
-
Problem z dogrzaniem
Witam Mój problem wygląda następująco: Po kilku kilometrach silnik osiąga 57st i na tym koniec - nie spada nie podnosi się czy stoi czy jedzie. Wskazówka na liczniku nawet nie drgnie. Temperaturę sprawdzałem na vag'u bodajże kanał 7? Ori termostat wymieniany kilka miesięcy temu. Na climatronicu kanał 49 jest non stop 0. Wina czujnika? Jeśli tak to który bo z tego co czytałem jest ich kilka pozdrawiam
-
luzy na drążku
Tylko wtedy musiałbym widzieć go wcześniej bo już się naciąłem na używanych częściach. Póki co jakoś się przyzwyczaiłem do tej usterki. Napiszę kiedy to ogarnę
-
luzy na drążku
A nie wiesz gdzie mogę zakupić gniazdo kuliste 8D0711334C w normalnej cenie? Znalazłem za 250 zela co mi się nie widzi za bardzo
-
luzy na drążku
W takim razie moja i tak odpada bo wątek jest o skrzyni 6b
-
luzy na drążku
Znalazłem, tylko do wersji 1.9. Chyba, że źle szukałem
-
luzy na drążku
Witam Ostatnio ściągnąłem mieszek z drążka i moim oczom ukazał się taki oto widok. Poradźcie mi proszę co zakupić i co wymienić. Wszystko na filmiku. Dodam, że przy ruszaniu i puszczaniu gazu drążek rusza się w przód i tył, dodatkowo występuje efekt "kangura". Również wsteczny czasami ciężko wchodzi. film pozdrawiam
-
wtyczka lamp przednich
Witam Jak w temacie poszukuje numeru wtyczki lampy przedniej po lifcie (nie okrągła). pozdrawiam
-
głośniki bose zamiast nokia
Dziękować za odpowiedź
-
głośniki bose zamiast nokia
Witam Czy głośniki Bose na tylną półkę można podpiąć/przykręcić plug and play zamiast głośników Nokia bez wiercenia itd? Chodzi mi o coś takiego aukcja Nie chce się bawić w przeróbki, a będzie to grało chyba ciut lepiej
-
Drgania, mało mocy, błędy
A nie skasują się wtedy wszystkie ustawienia z instalacji? Tak samo gdybym odłączył aku na jakiś czas?
-
Lampy lift / polift
wszystko super ładnie tylko boje się o jakość. Nie ma nawet podanego producenta, chociaż napiszę maila w tej sprawie. Do tej pory miałem lampy sonar soczewki, po 4 latach świecą jak latarka w telefonie
-
Lampy lift / polift
Odkopię trochę temat. Gdzie mogę znaleźć w normalnych pieniądzach lampy z S4 jak pisał Trzesio? Mogą być używane. Czym się różnią, jak ich rozpoznać?
-
Wymiana miski
Dla potomnych. Warto popatrzyć na nową uszczelkę odkręcając śruby, jest ich 16 o ile dobrze pamiętam. 2 ukryte są pod kołem zamachowym, żeby się do nich dostać trzeba pokręcić silnikiem tak aby zobaczyć otwór przez dziurę od dołu wtedy mamy do nich dostęp. Jeśli chodzi o osłonę to nie miałem przy niej żadnej śruby, a 4 zatrzaski (ciężko wychodzą, można łatwo połamać)
-
Wymiana miski
Ok miska odkręcona, ale dalej nie chce odejść. Śruby wszystkie odkręcone, żadnej nie widać, a czuć że dalej coś trzyma. Jakieś blokady, czy coś w tym stylu?
-
Wymiana miski
Witam Mam problem ze zrzuceniem miski, a raczej z podniesieniem silnika. Odkręcone poduchy od góry i od dołu, poduszki skrzyni biegów również popuszczone, a silnik wisi jak wisiał. Przednia poduszka z grzybkiem wyciągnięta. Coś pominąłem? dzięki za pomoc
-
zaśniedziałe tarcze, nierównomierne ścieranie
Jeśli sytuacja się powtórzy zrobię jak piszesz. Aktualnie założony zestaw z ATE, mam nadzieję, że posłuży długo