Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy lift / polift


maniek87gda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczów, na początku powiem, że widziałem tematy ale.... nie dostałem pełnych zadowalających odpowiedzi...a chodzi o to, że: 1. czy lampy tył z polifta wejdą do przedlifta? czy kostki pasują p&p? 2. czy przednie lampy z polifta wejdą do przedlifta? czy pasuje bez przeróbek? czy kostki są te same? Wiadomo, że soczewki są ładniejsze i ładniej świecą dlatego też chce zmienić, tak samo tył. Z góry dziękuję za normalne odpowiedzi i za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy tylne po I lifcie wchodzą p&p, z II trzeba zamienić kable kierunku i wstecznego w kostce

ori zespolone lampy nie podejdą bez cięcia błotnika, te na wzór S4 owszem, wtyczki są inne w pierwszym przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopię trochę temat. Gdzie mogę znaleźć w normalnych pieniądzach lampy z S4 jak pisał Trzesio? Mogą być używane. Czym się różnią, jak ich rozpoznać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe to nie problem, używkę może być ciężko znaleść i tylko xenon, jeśli mowa o ori

wygląda jak poliftowa, ale jest dzielona jak przedlift:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5071340198&reco_id=6bf9b694-7d6e-11e5-9ee0-fa163e045498&ars_rule_id=201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko super ładnie tylko boje się o jakość. Nie ma nawet podanego producenta, chociaż napiszę maila w tej sprawie. Do tej pory miałem lampy sonar soczewki, po 4 latach świecą jak latarka w telefonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też planuję zmienić przednie lampy, i zastanawiam sie właśnie nad firmą, chce całe z migaczem, nie dzielone. Rozważam nad Depo i TYC, półka ta sama, ale zależy wszystko od egzemplarza. Ludziom czasem parują, rozszczelniają sie po miesiącu, świecą jedna w prawo druga w lewo, nie dają sie wyregulować, a inni zachwalają że mają od lat i jest bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kiedyś robili trochę lepsze, ostatnio słyszę złe opinie, chyba najlepiej kupić dobrą używkę Valeo i co najwyżej do zrobienie będzie odbłyśnik w soczewce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...