Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stjepan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam ten sam problem z dymieniem, ale u mnie wycięcie DPF zrobiłem jakiś rok temu i do tej pory było ok. Auto zaczęło dymić kilka dni temu ); Ustawiłem kąty wtrysków na kompie na równe "0", wydaje mi się, że dymienie znacznie się zmniejszyło, niestety nie ustało całkowicie, a dokładnie puszcza jednego, dwa dymki "pufy" przy dojeżdżaniu do skrzyżowania lub korka. Kiedy silnik złapie 90 stopni dymienia już nie ma.
  2. Mam ten sam problem z dymieniem, ale u mnie wycięcie DPF zrobiłem jakiś rok temu i do tej pory było ok. Auto zaczęło dymić kilka dni temu );
  3. Tak było do października, w listopadzie wymiana pompowtryskiwacza, zaraz po nim DPF - czszcenie mechaniczne i komputerowe nie dało zamierzanych skutów, trzeba było USUNĄĆ problem, a ostatnio przestał chodzić na jeden cylineder, jak się okazało wytarty wałek rozrządu (wymiana wałka, szklani, panewki itd) generalnie silnik sprawia sporo kłopotów i już bym się chętnie pozbył auta. Obecnie 300 tyś. przebiegu.
  4. Nic... niestety. Pod komputerem miałem go dwa dni wcześniej i też nic nie pokazywało.
  5. Obroty utrzymują się same, wzrasta spalanie chwilowe, słychać charakterystyczne buczenie w wydechu itd.... Na jakim poziomie utrzymują się obroty ? Pytam bo śmigam swoim autkiem od ponad roku a mam filtr cząstek stałych - kurde i nic takiego nie zaobserwowałem. Głownie śmigam po mieście - jednak staram się na dogrzanym silniku nie przymulać ... może jeszcze wszystko przed mną . Jak masz DPF w dobrym stanie to nie powinieneś tego za często odczuwać, u mnie zaczęło się kiedy każdego dnia woziliśmy syna do przedszkola (jakieś 4 km), aż do momentu kiedy nie miałem czasu go dopalić, żona również i się zatkało na amen (;
  6. Obroty utrzymują się same, wzrasta spalanie chwilowe, słychać charakterystyczne buczenie w wydechu itd....
  7. http://www.hobotserwis.pl Dzięki za info, co prawda szukam kogoś w W-wie, ale już sobie poradzę, pozdro.
  8. Prawdopodobnie właśnie stare stare oprogramowanie w samochodzie jest powodem problemów, teraz pytanie czy da się to uaktualnić (jak, gdzie i za ile)???
  9. Rozumiem jeżeli DPF jest ok to nie ma sęsu go wywalać, ale moje audi ma 280tyś przebiegu i doplanie jest uciążliwe. Czesto bywa tak, że wracam z trasy i w garażu filtr zaczyna się dopalać i co teraz powinienem jechać go dopalać - bez sęsu. Powiem tak jestem świeżo po wycince i widzę same plusy.
  10. Przyłączam się do tematu, telefon jest wykrywany - łączy się poprawnie - ale nie słychać dźwięku połączenia z zestawem bluetooth oraz brak głosu w zestawie, nic nie słychać, help me !!! (; Sprawdziłem starszego służbowego samsunga i on się łączy bez problemów, chyba chodzi o oprogramowanie i obsługę nowych bluetooth.
  11. Mam to samo, stary służbowy samsung łączy się bez problemów i wszystko słychać jak należy, a SONY Z owszem łączy się ale nie słychać sygnału sparowania i rozmówcy.
  12. Jestem trzy dni po czyszczeniu mechanicznym i komputerowym i już znowu szarpie, wczoraj włączyło mi się już dopalanie i zaczęło szarpać. Dziś jadę do warsztatu z reklamacją zobaczymy co powie genialny Pan właściciel warsztatu.
  13. Jestem po doraźnej naprawie, przypomnę DPF zapchał mi się tak, że unieruchomił auto - dalej lawetą do mechanika - i naprawa u niego, niby proste - wyjęcie DPF czyszczenie mechaniczne czyli wyjęcie i topienie go w specjalnym płynie przez 24 godz. i włożenie go z powrotem... koszt robocizny za te czynności 600 zł ); oczywiście to nie wszystko części i inna robocizna 1300,00 zł, rezultat tego jest taki, że mechanik nie chciał mi tego usunąć filtra, więc teraz czekają mnie następne koszta u następnego mechanika przy usuwaniu DPF, bo auto nie jeździ jak powinno. ZAŁAMKA );
  14. Pewnie i masz rację, ale moj samochodzik był całkiem unieruchomiony i nie miałem wyjścia żeby go uruchomić. Chciałem wyciąć ale warsztat w którym miałem samochód nie chciał siępodjąć usunięcia, więc tak jak piszesz czeka mnie to w bliskim czasie.
  15. Po zapaleniu kontrolki DPF auto staje dęba i nie chce jechać dalej?? Całkowicie straciło moc, już nie mogłem ruszyć. Narazie umuwiłem się na wypalanie. Sprawdzę czy uda mi się dojechać o własnych siłach, mechanika mam około 500 m. Ło matko i córko. To aż dziwne. Nie miałem świadomości że zapchanie DPFa ma aż takie konsekwencje. Podobno ludki jeżdżą z kontrolką i nic się nie dzieje poważnego. A tu takie balety. Pozdr Też nie sądziłem, ale tak sięzdarzyło(szybko i niespodziewanie), dam znać jak wyjadę z warszatu, czy tylko to było przyczyną. Info jest takie, filtr jest tak zapchany, że nie da się go wypalić komputerowo. DPF został wyjęty i zanurzony na 24H do czyszczenia mechanicznego, po tym będzie wypalanie komputerowe. Warsztat nie chciał się podjąć wycięcia (niestety) zobaczymy jaki będzie efekt.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.