-
[ALL B6] Moje autko
Witam dawno mnie tu nie było. W swoim aucie jak na razie za dużo zeczy nie porobiłem. Zamontowałem podłokietnik z przodu bo go wcześniej nie było i światła do jazdy dziennej. Na wiosnę planuje parę rzeczy w nim porobić na pewno pomaluje dokładki w kolor i myśle nad kupnem większych felg
-
[ALL B6] Moje autko
Dzięki za komentarze jak będę miał troche czasu porobie zdjęcia ze środka
-
[ALL B6] Moje autko
Mam do Was takie pytanie mam zamiar kupić podłokietnik co możecie mi polecić? Co powiecie o tym http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-b7-8e-8h-2001-2007-nowe-podlokietniki-i1840284301.html
-
[ALL B6] Moje autko
Na nasze drogi 19?
-
[ALL B6] Moje autko
Jakie felgi proponujecie 17 czy 18?
-
[ALL B6] Moje autko
Witam. No i w końcu przyszła kolej na mnie chce sie Wam pochwalić swoim autkiem. Do maja tego roku jezdziłem polonezem :evil: ale w końcu przyszła zmiana i udało mi sie kupić audiczke z której jestem bardzo zadowolony. Na razie nic specjalnego standard 1,9 130koni 2 razy elektryczne szyby felgi 16 oryginalne zawieszenie s line xenony Plany Podłokietnik przód w przyszłym roku zmiana felg na 18 rns- e Może Wy mi jeszcze podpowiecie co by tu jeszcze zakupić
-
[ALL B6] Wycieraczki z przodu nie działają.
Wielkie dzięki za odpowiedz
-
[ALL B6] Wycieraczki z przodu nie działają.
Witam wszystkich. Mam taki problem dzisiaj po uruchomieniu wycieraczek w pewnym momencie mi sie zacięły i teraz w ogóle nie drgnął. Co może być przyczyną jak to naprawić? Może sie zatarły?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich jestem posiadaczem audi a4 b6 sedan
Paliwo85
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta