Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lodar

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. VAG już leci z Krakowa pompy nie słychać, poza tym tylko na zimnym tak mu ciężko, jak sie troche dogrzeje to pracuje jak marzenie. No to mi coś mechanik kity wciskał o tych elektrodach ;O
  2. Witam. Od razu zacznę od tego, że nie wiem dokładnie do którego działu to przypisać i jakbym się walnął to proszę o przeniesienie . http://youtu.be/cW0qPorMJxg Problem istnieje od 2 dni, po powrocie od mechanika (zlikwidowanie falujących obrotów na jałowym, zimnym silniku, ogólny przegląd, ogarnął kompa, wymiana pękniętej świecy 3-elektrodowej na czteroelektrodową). W chłodniejszy dzień (tj dzisiaj ) samochód w ogóle nie chce odpalić, dzieje się tylko to co na filmiku. Wczoraj było cieplej i samochód przy pierwszym uruchomieniu jedynie "kręcił" się i nie odpalał, potem nastąpiła z 4-5 razy sytuacja z 1:00-1:06, z ewentualnymi, różnymi wariantami: - szarpało od 500-1200 obrotów - ładnie chodził na jałowym i próbując dodać gazu i obroty spadały przez chwilą, przy mocniejszym wdepnięciu w ogóle silnik siadał. Delikatne dodawanie gazu nie powodowały spadanie obrotów, a powyżej 2000 obrotów obroty nie spadały jakkolwiek szybko wciskałbym gaz. Dodam, że jeśli samochód w końcu odpali i działa na tyle aby móc nim zacząć jechać - problem znika, nie ma żadnych spadających obrotów, auto można zgasić i zapalić bezproblemowo. Po 3-4 godzinach postoju problem wraca. Czytałem, że takie są objawy popsutego immobilisera. Niby wszystko fajnie, ale czemu w niższej temperaturze nie odpala? Próbowałem adaptacji, tej automatycznej, przepustnicy ale też nic nie daje (ręcznej nie zrobię bo nie mam vaga). Co to może być? Mechanik mi skopał coś w kompie czy immobiliser wali czy jeszcze coś innego? Pozdrawiam
  3. Dzięki panowie, przeszło
  4. Czy samochód przejdzie przez przegląd z lekko przeciekającą przekładnią kierowniczą? Wszystko inne okej. Chce zaliczyć ten przegląd i już mieć z głowy, potem na spokojnie poszukać innej/zregenerować.
  5. Witam. Mam Adę A4 (1.8T, instalacja LPG, 150km, przebieg 235k km, 16 letnia ) od półtora miesiąca, a że jest to moja pierwsza styczność z jakimikolwiek samochodami, więc pozwolicie, że zadam kilka laickich pytań: Jaki olej w niego lać? Poprzedni właściciel lał mineralny, a wóz jest w całkiem dobrym stanie. Czy to, że jeżdżę na gazie ma jakikolwiek wpływ na preferencje wyboru oleju (że niby jest sucho itp.)? Warto używać uniwersalnych 15W40 czy lepiej zmieniać na sezony? 15W40 czy 10W40 ;D? Ile wynosi tak średnio wymiana oleju, żebym nie dał sie wycyganić? Co jaki przebieg wymieniać olej? Jeśli warto by wymienić olej na półsyntetyk lub syntetyk to czy mógłby mi ktoś polecić dobrego, miłego mechanika z okolicy trójmiasta (albo lepiej wejherowa!), który mógłby wytłumaczyć to i owo, nie trzepiąc mnie za bardzo po kieszeni (jam tylko biedny student ). A i jeszcze ostry finisz OT, który zniszczy mój poziom wiedzy: ni cholerę nie moge znaleźć oznaczenie na silniku o jego typie Może mi ktoś łopatologicznie to przedstawić? Pozdrawiam! [mod]Cofnij się do działu gdzie się witałeś przeczytaj regulamin, a następnie temat ze słownikiem trudnych wyrazów.[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.