-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
Będę wdzięczny
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
z tym że jest docisk i tarcza innej konstrukcji?? I w tym rzecz że Valeo nie sprzedaje tego osobno tylko i wyłącznie w zestawach...odrazu mówie podobno... Wiesz nie chce się kłucić bo się nie znam...opieram się tylko na tym co dowiedziałem się szukając sprzegła...
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
Nie rozumiesz mnie Mam A4 1.8T AEB i tam jest dwumasa, i teraz zakładam zestaw ze sztywnym kołem Valeo gdzie masz kompletne sprzęgło i koło zamachowe. I teraz jest pytanie czy dokupie później samo sprzegło bez zamachu. Ty twierdzisz że tak, mi powiedzieli w kilku sklepach że nie..Więc jak masz dojście do części to się zorientuj czy w końcu się da czy nie... a Vin tu chyba nie ma nic do rzeczy bo i tak idzie inne koło i tak, czyli musi być tarcza z amortyzatorem.
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
Jesteś pewny że mówisz o zestawie ze sztywnym kołem?? Bo chętnie bym się skusił, ale musze mieć 100% że się da...bo jesteś pierwszą osobą ktorą pytałem, a która tak twierdzi. I jak możesz to podrzuć namiary na jakiś sklep gdzie mi sprzedadzą coś takiego. Bo nigdzie nie mogłem namierzyć samej tarczy z dociskiem bez koła, a dzwoniłem w wiele miejsc...
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
Pan w InterCars oraz Pani w EDPOL stwierdzili że zestaw Valeo do A4 1.8T AEB występuje tylko jako komplet koło + docisk + tarcza + łożysko i nie ma możliwości kupna osobno... powtarzam tylko to co mi powiedzieli, a sprawdzali ze 3 razy w jakichś katalogach itp.
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
Myślałem nad tym, ale jak się dowiedziałem że nie można dokupić luzem samej tarczy z dociskiem to podziękowałem. PS. Link popraw.
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
Ale tak czy tak otwory musze wiercić?? czy jak wywierce otwory to trzeba to wyważać jakoś czy coś?
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
Tak jak pisałem max 200KM i NM to nie wiem zalezy ile wyjdzie... ale bez szaleństw.
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
http://allegro.pl/sprzeglo-docisk-audi-90-coupe-2-0-2-0-2-3-2-3-20v-i1693061013.html coś takiego?? bo nie mogę znaleźć ;/ Najchętniej bym zrobił dokładnie to co masz ty, ale bez przeróbek koła i dociku, tylko seria. No i wiadomo że pewnie nowe otwory i planowanie koła to będę musiał zrobić.
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
Napisałem na SR, uki82 mówi że kolo pasuje ale sprzęgła jeszcze nie robił... EDIT: Kolo jednomasowe ktore mam ma nr 026 105 271H. Pasuja chyba tez z innych mocowo 2.0 z tego co pamietam. potrzebne sa krotsze sruby do kola, ASO SKODA 7,30zl/szt w kole trzeba nawiercic nowe otwory na sruby bo maja inny rozstaw. Mi to robil P Radzikowski. Docisk jaki mam jest z silnika 7A z tarcza 240mm. Znalazłem to na twoim topicu, ten 7A to który to silnik i z jakiego auta?? bo koło mogę mieć, śruby też, nawiercenie też dałoby radę nawet u Radzikowskiego. Ale sprzęgło wolałbym zwykłe nie wzmacnianie.
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
Panowie przerabiał ktoś temat?? Help bo fura stoi a nie ma czym śmigać;/[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 22:32_________________________________________________Małe odświeżenie... a co myślicie o zestawach Valeo sztywne koło + tarcza, docisk, łożysko?
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
Kaliko44 czyli kupuję coś takiego co podałeś to rozumiem, tylko teraz od czego włożyć sprzegło?? od 2.0 16V z b4? wytrzyma 150km i Q??
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
Rozmawiałem z CoLo kazał mi szukać z Audi 80 2.0 16V koła zamachowego, pozostaje jeszcze pytanie o sprzęgło...Czy seria 1.8T będzie pasować?? Czy kupować do b4?
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
Witam! Przeczytałem dużo postów na temat sprzęgła w tym silniku jednak dalej nie jestem pewny. Rozleciało mi się koło dwumasowe i sprzęgło w A4 B5 1.8T AEB Quattro i chciałem przejść na jednomas bo nie widzi mi się płacić 1500zł za dwumas;/ i teraz pytanie do was: 1. Podobno pasuje koło zamachowe sztywne od A4 1.9TDI 90km czy to prawda? I mogę spokojnie takie kupować 2. Czy po takim zabiegu mam kupić docisk, łożysko i tarcze do 1.9TDI czy z innego modelu? Od razu powiem że obecnie jest 150km ale celuje w przyszłości w 190-200KM i to będzie MAX. Słyszałem coś o VR6 oraz o G60 ale nikt konkretnie nie pisał o AEB. Prosiłbym o pomoc, bo auto stoi u mechanika i muszę zamówić części, a ja już głupieje;/
-
[B5 AEB] Uszczelka pod głowicą + emulsja w płynie chłodniczym
No to teraz już zgłupiałem;/ Dzik mi polecił na gg tego Motula, na forum Devastation też mi polecał taki olej;/ To ja już nie wiem;/ no i najgorsze jest to czy jakoś płukać ten silnik czy nie.
criss22041991
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta