Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

les

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Niemieckiej firmy ATE o symbolu 24.0110-0210.1 w cenie 205,00 zl za komplet 2 sztuk...dobra cena tak mi sie wydaje
  2. Witam Szanownych Chciałem wymienic tarcze tył, kocki oraz łozyska w swoim audiolku i mam zagwozdke. Ostatnio jak byłem u Marka Daneckiego wymienić rozrzad wspomniał o tych tarczach zebym sie powoli przymierzał do wymiany i przygotwowal na dosyc spory koszt ze wzgledu na to ze w moim b5 tarcze tył wyspepuja razem z piastami. Nie czekajac dlugo poprosiłem o kosztorys ze sklepu sklepmoto.pl Otrzymałem pełny kosztory wszystkich elementow z dopiskiem "Witamy. W Audi A4 Avant 2,5 TDi z 1999 roku tarcze hamulcowe tylne wystepują w sprzedaży bez piasty koła" no i nie wiem co robic ? proponuje mi tarcze np firmy ATE o symbolu 24.0110-0210.1 ale mam obawy czy bede dobre. Grupowicze poradzcie prosze co robic?
  3. tez początkowo myślałem, ze to czujka alarmu... ale takowego nie mam:/ przynajmniej tak mi się wydaje... sprawdzałem nawet będąc w środku po zamknięckiu auta i nic się nie dzieje
  4. Witam, W moim avanciku mam chyba zamontowany zestaw głośnomówiący... przynajmniej tak mi sie wydaję :gwizdanie: Posiadam podstawkę pod zestaw - brakuje chyba jakiegos adaptera do telefonu, mikrofon w podsufitce tez jest (widoczny na zdjęciu). http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dde4b405f2e94812.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa68b2d4595f7047.html Poradzcie proszę co z tym zrobić? Co dokupić żeby uruchomić to ustrojstwo? a może to zlikwidować i nie zawracać sobie glowy? Pozdrawiam Leszek
  5. Witam od jakiegos miesiaca jestem uzytkownikiem avancika no i mam drobny problem z klimatronikiem... Zanim sie wybiore do serwisu chcialbym zasiegnosc porady specjalistow z klubu w czym rzecz...? niby nic ale drazni mnie... nie dziala nawiew centralny?! bez wzgledu na to czy wcisne przycisk n. centralnego czy tylko szyba to dmucha tylko na szybe i troche na nogi... probowalem roznych kombinacji i nic!! czy to cos powaznego? moze jakis reset klimatronika by pomogl?? prosze o rade! Pozdrawiam Leszek
  6. les odpowiedział(a) na les temat w Audi A4 B5
    a ten prawy jest oryginalny czy zamiennik...? uzywka czy nowy? ile za to bys chcial? pozdrawiam
  7. les opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam:) mam pytank czy jest szansa, ze dostane gdzies samo szkielko do prawego halogena? nie wiem czy zgubilem czy komus sie przydalo:/ nowy haloge kosztuje blisko 200 zł i troszke mi szkoda wydawac kaske tymbardziej, ze obecny dziala tylko nie ma szkielka...ehh strasznie brudny teraz jest w srodku to tak swoja droga:/ pozdrawiam
  8. Witam wszystkich no to kupilem a4 avancika 99 po lifcie 2,5 TDI:D no i smigam bardzo zadowolony pozdrawiam leszek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.