-
B6 BFB 1.8 Q Schemat układu paliwowego
Witam wszystkich, jak w temacie potrzebuje pilnie schemat układu paliwowego do mojego auta. Gdzieś wycieka paliwo, mechanik nie ma pojęcia skąd, a właściwie to znalazł krople paliwa ale jak to ujął nie powinno go tam byćpowiedział że bardzo pomógł by mu taki schemat.
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Panowie czy 300 pln za polerkę całego samochodu to dużo czy mało? Oddałem samochód do lakiernika na wymianę błotników i chciałem żeby przy okazji zrobił polerkę to krzyknął mi taką cenę.
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
No właśnie mi również się wydaje że to raczej LZ9W Ale pewności nie mam, dlatego potrzebuje kod lakieru który można odczytać z numeru Vin
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Zdjec w tym momencie nie mam, Czarny metalik, myślisz że w serwisie powiedzą mi jaki mam kod lakieru?
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Witam! Czy jest możliwość sprawdzenia kodu lakieru po numerze VIN? Niestety książki serwisowej brak, naklejek na aucie również. Rdza zeżarła mi prawie całe błotniki, jestem w trakcie szukania nowych tj używanych ale pojęcia nie mam jaki lakier jest na mojej Aldonce
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Witam Panowie potrzebuje mechanizm do podnoszenia szyb (lewy przód) do mojej Aldonki, gdzie w Siedlcach można to kupić?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
UUUUUU ale się tu dzieje na tym forum he he jak to mowi pewna pani z kabaretu Hrabi "SZAŁ" HE HE
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
w UPH to już nie ale w Akademii Podlaskiej tak, eh co to były za czasy...
-
Wymiary złącza elastycznego w A4 B6 1.8T
Kurcze moj mechanior pomierzyl to zlacze i twierdzi ze jego wymiary to 120/55 ?
-
Wymiary złącza elastycznego w A4 B6 1.8T
Witam! Czy ktoś wie jakie wymiary ma i czy się da wogóle wymienić osobno złącze elastyczne w Audi a4 B6 1.8T 163 KM?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
wszystko ustawione tak jak trzeba, gdy ustawie takie same fale w transmiterze i w radiu to jest cisza najpierw szum a potem cisza, czyli jakieś połączenie jest...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
audi concert, wiem że transmiter to lipa ale potrzebuje na wczoraj czegoś co odtwarza mp3 w samochodzie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Witam Słuchajcie pytanko jest: Czy ktoś z Was używa w swoich furkach transmitera mp3 ? Ja właśnie zainstalowałem i kicha nie działa zero jakiegokolwiek dzwięku...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ty ale to chyba na wiosnę, a ja potrzebuje na już, bo d*pa rośnie w zastraszającym tempie, he he
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja tez i to caly weekend he he ---------- Post dopisany 27-11-2013 at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany 23-11-2013 at 20:43 ---------- Panowie znacie jakąś porządną siłownie w Siedlcach?? Ps. piwo w weekend które proponowałem nie wyszło...względy osobiste, sorry:)
ramzes2411
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta