Treść opublikowana przez ramzes2411
-
B6 BFB 1.8 Q Schemat układu paliwowego
Witam wszystkich, jak w temacie potrzebuje pilnie schemat układu paliwowego do mojego auta. Gdzieś wycieka paliwo, mechanik nie ma pojęcia skąd, a właściwie to znalazł krople paliwa ale jak to ujął nie powinno go tam byćpowiedział że bardzo pomógł by mu taki schemat.
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Panowie czy 300 pln za polerkę całego samochodu to dużo czy mało? Oddałem samochód do lakiernika na wymianę błotników i chciałem żeby przy okazji zrobił polerkę to krzyknął mi taką cenę.
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
No właśnie mi również się wydaje że to raczej LZ9W Ale pewności nie mam, dlatego potrzebuje kod lakieru który można odczytać z numeru Vin
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Zdjec w tym momencie nie mam, Czarny metalik, myślisz że w serwisie powiedzą mi jaki mam kod lakieru?
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Witam! Czy jest możliwość sprawdzenia kodu lakieru po numerze VIN? Niestety książki serwisowej brak, naklejek na aucie również. Rdza zeżarła mi prawie całe błotniki, jestem w trakcie szukania nowych tj używanych ale pojęcia nie mam jaki lakier jest na mojej Aldonce
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Witam Panowie potrzebuje mechanizm do podnoszenia szyb (lewy przód) do mojej Aldonki, gdzie w Siedlcach można to kupić?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
UUUUUU ale się tu dzieje na tym forum he he jak to mowi pewna pani z kabaretu Hrabi "SZAŁ" HE HE
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
w UPH to już nie ale w Akademii Podlaskiej tak, eh co to były za czasy...
-
Wymiary złącza elastycznego w A4 B6 1.8T
Kurcze moj mechanior pomierzyl to zlacze i twierdzi ze jego wymiary to 120/55 ?
-
Wymiary złącza elastycznego w A4 B6 1.8T
Witam! Czy ktoś wie jakie wymiary ma i czy się da wogóle wymienić osobno złącze elastyczne w Audi a4 B6 1.8T 163 KM?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
wszystko ustawione tak jak trzeba, gdy ustawie takie same fale w transmiterze i w radiu to jest cisza najpierw szum a potem cisza, czyli jakieś połączenie jest...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
audi concert, wiem że transmiter to lipa ale potrzebuje na wczoraj czegoś co odtwarza mp3 w samochodzie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Witam Słuchajcie pytanko jest: Czy ktoś z Was używa w swoich furkach transmitera mp3 ? Ja właśnie zainstalowałem i kicha nie działa zero jakiegokolwiek dzwięku...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ty ale to chyba na wiosnę, a ja potrzebuje na już, bo d*pa rośnie w zastraszającym tempie, he he
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja tez i to caly weekend he he ---------- Post dopisany 27-11-2013 at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany 23-11-2013 at 20:43 ---------- Panowie znacie jakąś porządną siłownie w Siedlcach?? Ps. piwo w weekend które proponowałem nie wyszło...względy osobiste, sorry:)
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
kilka wiązek poszło łapy podrapane, ale problem niedziałających halogenów i klaksonu rozwiązany !!!
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
kurcze Panowie jak zdjąć ten chole...ny przedni zderzak w b6?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Witam! Panowie wiem że jestem nowy i tak dalej, ale z racji że pogoda jest jaka jest to może urządzilibyśmy jakiś zlocik w jakimś barze czy coś. Co wy na to?? Jako propozycje daje Pantowfa na 3 maja??? Są jacyś chętni?? ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- Piwko, dobra atmosfera... ---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ---------- Lub jak kto woli możemy posiedzieć przy "kawie i pączkach" i posiedzieć...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ta pani to w pakiecie jest?? ---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
No i po meczu...to co wszyscy razem NIC SIĘ NIE STAŁO...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ktoś ogląda meczyk?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Spoko jak tylko znow bede na kwiatowej to postaram sie zajrzec ---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ---------- Aha a kiedy bedzie nastepny zlocik? Wiesz cos na ten temat?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
No to co trzeba będzie się kiedys spotkać przy "kawie i pączkach" w jakimś barze he he
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
tak mi się właśnie wydawało że tuż przy samym skrzyżowaniu z prądzyńskiego stoi czasami czarny sedanik he he
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Stałem, stałem a Ty gdzieś niedaleko "urzędujesz" ? ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- a co do zawieszenia to mam quattro i wiem że mam jakieś żółte amory i nic po za tym nie wiem...