no i właśnie za to kocham fora..., dzieki panowie - po długich poszukiwaniach i wycenach jutro moja niunia dostaje pod mache:
BRC SEQUENT PLUG AND DRIVE >150KW z reduktorkiem GENIUS MAX na kompozytach - koszt 3850 - 2 dni roboty
Witam Kolegów klubowiczów. Z racji tego, ze w tym miesiącu mam zamiar zagazowac moją niunie poprosilem gazownika o liste czesci, które ma zamiar włożyc mi pod maske. Pytanko - co koledzy o tym sądzą:
Sterownik: Stag 300-6 Plus
Reduktor: Magic III
Wtryskiwacze: Hana2000
Filtr Fl Czaja FL-01P
Elektrozawór Paltek lub OMB
Rury LPG: Faro
Węże LPG: Parker
Pozostałe elementy związane są z kwestiami technologicznymi.
Z góry dzieki za wszystkie odpowiedzi.
Aha - czy to duze ryzyko wybrac sie z dwudniową instalacją do Chorwacji na 10 dni ? :confused4:
witam kolegów - mam problem z moją niunią, kupiłem ją 1.07.2011 z dziwnym metalicznym odgłosem tylko na pierszym biegu i tylko podczas jazdy na nim (troche wstyd z tym jezdzic bo ciche nie jest ). postaram sie wrzucic filmik jak znajde chwile. Gość od którego kupiłem - mówił, ze to ponoc lożysko na pierwszym biegu. Nie wiem czy warto bawic sie w naprawe czy poszukac używki. Cała skrzynia dziala idealnie - biegi wchodzą miękko i delikatnie.
Silnik 2.8 quattro czerwiec 99.
pozdrawiam
Od paru dni jestem szczęsliwym posiadaczem A4 2.8 AQP quattro 99r, wczesniej mialem Passata b3, Audi 80 b4 ABT - takze jest do dla mnie spora odskocznia i ciesze sie jak dziecko szczerze mówiąc. Mam nadzieje i wierze w to , ze to forum jest tak samo pomocne i życzliwe jak forum Audi 80. Jeszcze raz witam.