Zapomnialemm

• Ostatnia wizyta

O Zapomnialemm

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Zapomnialemm

Reputacja

1. wystarczyło popryskać kostki w z tyłu w zegarach contact sprayem
  2. nie zalezy mi na przyciskach - mam manuala - wiem ze one są do tiptronicka - chodzi mi o całą reszte. ---------- Post dopisany 11-07-2013 at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 09:34 ---------- dla zainteresowanych: zmiana kierownicy to 10min roboty: potrzebny jest tylko klucz SPLINE M12 i torx do poduchy (nr nie pamietam). Wszystko pasuje bez problemów a efekt - sami ocencie:
  3. Zapomnialemm

zamiana kierownicy

Witam Kolegów forumowiczów. Mam pytanko zanim zaczne robote z zamianą kiery z cztero na trójramienną multi. Czy czeka mnie jakaś niemiła niespodzianka podczas tej "operacji" czy raczej bez problemów: tasma, ślizg klaksonu powinny pasowac? stara kiera: nowa: Z góry dzieki za odpowiedzi.
  4. Radziłbym jakies powazne biuro podrózy jezeli chodzi o wylot na wakacje. Jezeli Chorwacja, to tylko autem. Odradzam Grupona - nawet za wode bedziesz płacił w hotelu.
  5. Ja mam troche inny problem i nie wiem czy to ma związek z pająkiem czy nie. Mianowicie wszystko dziala ok jak jade do 100km/h. Powyzej tej predkosci nie mogę włączyc drogowych - mruganie dziala ale od siebie manetką juz nie. Zwolnie do 99 i wszystko wraca do normy. WTF???
  6. Drodzy Klubowicze. Witam, pare dni temu po odpaleniu auta zapalila mi sie kontrolka hamulców przy tym sygnał dzwiekowy 3 razy i zgasło. Przez dzien był spokój - nic sie nie dzialo zlego. Potem znowu to samo juz za kazdym razem po odpaleniu auta. Wczoraj podczas jazdy (spokojnej) zapalily sie hamulce (czerwony wykrzyknik), ABS i ESP - trzy razy sygnał i wszystko wróciło do normy. Po podpieciu - vagcom wyrzucił błąd w ukladzie ABS mówiący cos o zbyt słabym napięciu (nie pamietam dokladnie). Przeczyszczenie styków w sterowniku nie pomogło. Dzisiaj podczas hamowania tez zapalily sie te trzy kontrolki i poczulem jak hamulec odbija. Co to moze byc? Czy czeka mnie wymiana pompy lub sterownika? Plyn hamulcowy na max. Troche mam obawy a musze w sobote dojechać na lotnisko do Wrocławia i wrócic. Aha - dodam, ze akumulator jest ok, ładowanie też ok.
  7. Zapomnialemm

Sekwenca

Z tego co mi gazownik mówił odpalenie auta na LPG to tylko awaryjnie (np. jak ci pompa paliwa padnie itp.). Nie ryzykowałbym.. ---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ---------- Przecież na rozgrzanym silniku ile potrzeba zeby sie przełączył na LPG - 10sek nie więcej, to naprawde nie są wielkie koszty PB.
  8. Koszt uszczelniacza to 15zł natomiast olej polecam tylko z ASO (żadnych zamienników): GO 52 145 S2 - mozesz kupic 1.5 litra bo wchodzi jakies 1,3 do mostu. Koszt ok 170zł.
  9. Szkoda ze miejscowek juz nie ma - za późno sie obudzilem a mam rzut beretem do Nysy.
  10. Co aż tak pociąga (po kieszeni) kierowców Audi ? Wielowahaczowe zawieszenie - haaaaa
  11. Witam, bede miał zamiar sprzedac moje kółeczka i tak sie zastanawiam ile za to mogę dostac. Proste, nieregenerowane - wszystkie gumy takie same - o takim samym stopniu zuzycia - do quattro idealne. Moze pomozecie? Sorki, ze nie umylem do fotek - brak czasu
  12. Zapomnialemm

felgi RS6 18'

masz racje - ja swoich szukalem dobre pól roku zanim znalazlem takie, które pare dni wczesniej przyjechały z Norwegii - reszta faktycznie w duzej mierze do regeneracji
  13. masz na mysli elastyczne połączenie wydechu? no podjade - ciekaw jestem co tam chlupie mi czasem.