Skocz do zawartości
IGNOROWANY

felgi RS6 18'


Udała30

Rekomendowane odpowiedzi

Pany jak będą leżały felgi 8x18 et35 opona 225/40/18 na Audi A4 B6 , zawieszenie 1BE. Jakieś dystanse pod nie czy powinno być ok? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te same felgi tylko z ET 43 będą bardziej schowane czy odwrotnie, wystawały na zewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im niższe ET tym bardziej felga będzie wychodzić na zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak będą leżały felgi 8x18 et35 opona 225/40/18 na Audi A4 B6 , zawieszenie 1BE. Jakieś dystanse pod nie czy powinno być ok? :wink:

et35 w sumie w sam raz ale mozna sie pokusic o 10mm z tyłu i 5 mm z przodu:wink: wtedy jest na styk:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp, kurde sprzedawca mi nagle wyskoczył z tekstem , że dwie fele są do prostowania :kwasny: jest sens bawić się w takie coś czy szukać prostych? mam 2 komplety na oku i w obu po 2szt są do prostowania :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić że większość używanych osiemnastek (i większych ) albo była, albo nadaje się do prostowania :decayed: , z wyjątkiem tych co nie widziały jeszcze polskich dróg:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrsob1 co ty masz z tymi kołami. :doh: Gdzie zaglądam to w każdym temacie piszesz jakie to 18 są złe, jak nie dobrze się jeździ i nie kupować bo to zagrożenie dla ruchu. Gdzie sam piszesz że dla ciebie jazda 160km/h to normalka. :facepalm: Daj sobie spokój już. :bla:

et35 w sumie w sam raz ale mozna sie pokusic o 10mm z tyłu i 5 mm z przodu:wink: wtedy jest na styk:naughty:

Ja mam na 18 et 35 i z przodu jest elegancko równo prawie ale z tyłu to przydałby się dystansik. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp, kurde sprzedawca mi nagle wyskoczył z tekstem , że dwie fele są do prostowania :kwasny: jest sens bawić się w takie coś czy szukać prostych? mam 2 komplety na oku i w obu po 2szt są do prostowania :facepalm:

Lepiej żeby były tylko do prostowania niż mają być spawane i kombinowane.

Większość felg które użytkowane są po Polskich drogach nadają się do prostowania lub za jakiś czas będzie trzeba je wyprostować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić że większość używanych osiemnastek (i większych ) albo była, albo nadaje się do prostowania :decayed: , z wyjątkiem tych co nie widziały jeszcze polskich dróg:whistling:

masz racje - ja swoich szukalem dobre pól roku zanim znalazlem takie, które pare dni wczesniej przyjechały z Norwegii - reszta faktycznie w duzej mierze do regeneracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoje tez raz prostowałem:wink: jak kupilem tez miały byc gotowe do jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie macie jakieś fotki jak wygląda różnica pomiędzy ET35 a ET43? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jeśli na feldze RS6 nie ma znaczka Audi ani nazwy Ronal tylko wybite jest Germany to są one oryginalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...