Treść opublikowana przez 4red
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Moje zdanie jest takie że felgi należy toczyć a nie zapier****ć[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 12:48_________________________________________________Panowie uświadomcie mnie (bo macie o wiele wieksza widzę w zakresie technicznym). Zastanawia mnie ostatnio czy wydech od 3.0 tdi ma wieksza przepustowość a co za tym idzie zamontowany w 2.0 tdi zwiększa moc?
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Wrzucę jak już wszystko będzie ładnie zamontowane.. Najpoźniej do srody:P[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 09:26_________________________________________________Projekt skończony.... Zwlekałem ze zdjęciami ze względu na urlop... Kilka wykonanych telefonem zdjęć:
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Się należy Grill już pomalowany na czarno i lusterka też... Ale będzie kocur jak wyjedzie...
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
TAK
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Wydech od 3.0 TDI i zderzak s-line już są w drodze FELGI zostały wyprostowane!!! W następnym tygodniu samochodzik będzie do odebrania:D :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
OOOOOOO dzieki bardzo... TEN BEDZIE PASOWAL:D
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
nie wiem czy nie odpuścić sobie tematu... [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 11:29_________________________________________________Bo rozumiem ze ten nie bedzie pasował...? http://allegro.pl/wydech-tlumik-kompletny-do-audi-a4-8e0-3-0-v6-i1791545500.html
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Jeśli chodzi o wydech 3.0 tdi do mojej audi to jest lekka lipa. Nogdzie nie moge znaleźć. Jedynie znalazłem do 8e0 ;(
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
No powiem ze pieknie Ci to wyszlo a ja bede z Ciebie bral przyklad;P
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
ktoś z klubowiczów ma taką konfigurację z białym kolorem czy moze byc słabo?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Wszystko za***iście opisane... Jedno tylko pytanie... Co z tymi 10cm rury których brakuje i w którym miejscu należy to wspawać?
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Chyba tak się stanie:P Ta stłuczka mi chyba tylko na dobre wyjdzie [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 14:35_________________________________________________Zastanawiam się co robić z tymi lusterkami... czarne czy chrom. Chciałbym skorzystać z faktu że samochód znajduje się w tym momencie na blacharni i coś zadecydować. Przez chwile zastanawiałem sie nad czarnym grillem... POMOZCIE COS
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Wpadne... ale chwilowo jestem uziemiony... Pod ta wlasnie galeria w dupsko dostalem [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 22:34_________________________________________________Siema panowie. Mam takie pytanie na szybko. Czy jak zmienie tlumik na 3.0 tdi to czy musi być wygięty w dół czy jest to poprostu jakaś nakładka na końcówke... Z góry dzięki za odpowiedz.[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 13:32_________________________________________________Chodzi mi o to żeby samochód wyglądał tak: http://imageshack.us/photo/my-images/21/wydech20.jpg/ A nie tak jak zazwyczaaj to bywa w 3.0 tdi ze jest zagiety. Proszę o jak najszybszą odpowiedz bo zaraz bede musiał się decydować... Jesli to wszystko jest mozliwe to bedzie wydech 3.0 i zderzak s-line
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
No zdarza się zdarza, na szczęście posiadam własną blacharnię i zrobią mi to idealni. Rzeczoznawca ma czas na oględziny 7 dni więc najprawdopodobniej za dwa tygodnie bedzie gotowa i to juz na nowych felgach... Będę miał więcej czasu żeby zająć się ich renowacją (prostowanie + jakas polerka). Powiedzcie mi czym się różni tylny zderzak z b8 od s-line? Ciężko mi jest znaleźć jakąś różnicę a rzeczywiście pojawiła się możliwość wymiany [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 12:18_________________________________________________ Na kazimierzu bywam prawie codziennie...
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
sprawdz na panelu MMI czy masz przycisk No przycisk jest i go uzywam ale jesli na tej zasadzie mialoby to dzialac to by bylas jakas wielka pomylka audi tym bardziej ze na stale nie da sie wylaczyc tego systemu (tak zeby po zrestartowaniu komputera system nie działał)[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 09:55_________________________________________________Mam nowego moda niuni Wczoraj pod galerią Kazimierz gość VW Polo III wj***ł mi sie w dupsko:( ehhh...
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Powiedzcie mi proszę coś... Ostatnio mnie to zastanawia czy w mojej A4 z systemem start/stop jest wbudowany system ktory chlodzi TURBO gdy silnik jest wyłączony?
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Oczywiście zrobisz jak tam będziesz chciał, ale 255 przy 200KM to nadal jest znaczna przesada, moc nadal niewielka, a opona na trakcje potrzebną >300KM Tak przy okazji, to żeby osiagnąć 200KM z CAG to chyba coś więcej trzeba pogrzebać, niż remap i cooler Napewno będzie dobrze się prezentował ale przy 19" to i tak czeka Cię raczej wolna jazda po polskich drogach więc w sumie.. Sama mapka tutaj daje mi z tego co sie orientowalem, ok. 180KM daje. To jest ten sam silnik co 143 na tłokach z 170. Jeśli chodzi o moc to powiem tak. Moj brat ma A5 1.8T 170KM i on obecnie jest wlascicielem felg ktore przejda na moja wlasnosc w momencie gdy go sprzedamy. Szczerze mowiac jak dla mnie przy tej mocy samochod niesamowicie zapierd***. Na drugim biegu swieci sie kontrolka ESP. Myślę że taka moc bedzie jak dla mnie zadowalająca.[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 12:22_________________________________________________ Tak to moja Niunia była
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
AAAaaaaa.. no chyba że tak... W takim razie rzeczywiście może mieć to wpływ na przyspieszenie ale myślę że nie aż tak wyrazisty. Mimo wszystko tak jak mówie, i tak mi juz nie wiele zostało do jazdy na letnim ogumieniu a zaraz po zimie bede chcial w silniczku majstrowac
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Jeśli o to chodzi to promień koła sie nie zmienia (wieksza felga mniejsza guma) chyba ze chodzi Ci o ciężar... poza tym juz sie zbliza zima a po zimie mam niecne zamiary jesli chodzi o silnik. Bede robil chipa i zmieniał intercooler w CompSporcie. Chce osiagnac 200KM i mam nadzieje ze to wystarczy bo jesli nie to trzeba bedzie wiecej w motorku pogrzebać.
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Czekam juz na 19 cali S5. Bede je mial za jakies 2 tygonie:D Jeśli chodzi o lusterka to bede je robil w chromie (grill chrom relingi chrom no i luusterka beda posowaly )Tak myśle ze te zostaną na zime bo całkiem nieźle sie prezentuja tylko są kilka rozmiarów za małe na lato Takie było założenie Mnie tam się podoba
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
- [ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Posłuchałem was i jest połysk Wygląda bardzo smacznie- [ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Witam, dzieki ze zainteresowales sie moim tematem:P Szczerze mówia od samego poczatku wzorowalem sie na Twojej audiczce:P Twoje rady odnośnie obklejania z pewnoscia sie przydadza. Jesli chodzi o lusterka to chyba poslucham Twojej rady i zrobie sobie w chromie. Chyba ich nie bede obklejał tylko wykonam hydrografike (zabieg jest bardzo dokładny i efekt bardzo fajny). IronX juz sobie zamówiłem (żel do mycia i płyn do spryskiwania). Czy rzeczywiście jest on taki dobry jak mówią?? Czy do oklejania używałeś podgrzewacza?[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 11:49_________________________________________________Udało mi się okleić dach folią postaram sie wrzucić kilka fotek w najbliższym czasie- [ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Zamówiłem już folie na dach (czarny połysk folia 3M) felgi (s5) i plastidip w sprayu do felg (4 flaszki kolor czarny). Teraz jestem na urlopie i po przyjeździe zajmę się montażem:P Juz nie mogę się doczekać... Chyba zainwestuje jeszcze w te nakładki na wydech...(czy po założeniu widać ze są nakładki?) Powiedzcie mi co sadzicie o lusterkach w carbonie? nie chce zrobić wsi:P- [ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
Tylko że to chyba jest trwałe;( Fajny pomysł i zastanawiam się czy nie zrobić sobie lusterek w carbonie zamiast czarnych... - [ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI