Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sunrise00

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam mam objaw cieknącego zacisku hamulcowego tylniego lewego koła .Nie bede zadawał pytania czy da coś naprawa zestawem naprawczym bo tego nie można ocenić bez rozebrania ale wiem , że częstą winą jest trzpień od ręcznego który poszcza nawet po wymieniie uszczelnienia .Czy on jest wymienialny ? jeżeli tak to czy ktoś posiada jakies dane techniczne rys. wymiary dzieki kórym mogł bym go dotoczyć ?? Z góry dziekuje za pomoc
  2. Dało to jakis przyrost mocy ?
  3. sunrise00 odpowiedział(a) na sunrise00 temat w 1.8T
    i ile cie wyniosło za całość ?? ogolnie silnik nie bierze oleju ani nie plywa na obrotach .Tylko sie poci i mnie to denerwuje
  4. tak tam najlepiej eheh zobaczymy czy ktos bedzie jeszcze ;] w razie czego moje gg 2436425
  5. ogolnie zobaczyc co w trawie piszczy bo mialem problem z któraś cewka ale jak robilem uszczelke pod klawiatura pozmienialem kolejnosc i gra muzyka ale nie wierze im.No i blad poduszek sie pali
  6. aktualnie xp wiec nie bedzie problemu no ja mieszkam na radomskiej Pozdrowienia dla kierowniczki F...
  7. No ja wezme jak cos lapka a ty jestes z kg czy slawoborza?
  8. zawsze jak jakies spoty kolobrzeskie typu bmw albo cm team to shell sie wybieralo bo tam jest gdzie stanać mi pasuje jak cos sie pisze fajnie by bylo jak ktos z vagiem by wpadl
  9. sunrise00 odpowiedział(a) na sunrise00 temat w 1.8T
    zapewne cala odma jest droga a czesc nr 2 czyli ta rura ile może kosztować ?? czy w ogole sie w to bawic [br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 10:50_________________________________________________
  10. sunrise00 odpowiedział(a) na sunrise00 temat w 1.8T
    motul 300v 5w40
  11. ja tu nowy niech starsi koledzy cos zaproponuja
  12. sunrise00 odpowiedział(a) na sunrise00 temat w 1.8T
    Znalazlem artykul w zrob to sam ale z tego co wyczytalem jest sporo roboty i nie wiem czy sie oplaca caly dzien robic dla wyczyszczenia nagarów .
  13. sunrise00 odpowiedział(a) na sunrise00 temat w 1.8T
    a i to jest bardzo dobra wiadomosc wtedy za motula wydam 160 pare zl a nie 240
  14. sunrise00 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam pytanie dotyczące sciągniecia miski olejowej .Czy jest cięzki dostęp jak to w niektórych modelach samochodów wystepuję ? Nie posiadam kanalu samochód posawil bym na 2 żabach .Dlaczego chce wyciagnąć miske .Ponieważ teraz mam wymiane oleju jeżdzę ogolnie na syntetyku , ale teraz zmieniam na drozszy olej i chcial bym syf z miski wyciagnać po co ma sie mieszać ze swieżym oleje .Aha i ile wchodzi oleju do 1,8t ?? zapewne cos ok 5 litrow
  15. Witam przepraszam za podpięcie ale mam pytanie ile oleju wchodzi do 1,8t ?? bo chce zamowić z allegro i licze na lud szczescia ze 4 litry starcza ..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.