Treść opublikowana przez flatron12
-
Palące się żarówki.
jaki ten rezystor jakiej mocy ? Dziwi mnie fakt ze od strony pasazera diody dzialaja normalnie..
-
Palące się żarówki.
Ok ale ja wiem tylko ze napiecie maja 12v a innych info nie ma w ogloszeniu..
-
Palące się żarówki.
jaki ten rezystor wstawic jesli sa jakies rodzaje ?
-
Palące się żarówki.
mam coś takiego odrobinę szersze.
-
Palące się żarówki.
Witam. Chciałem 'Zmodzić" trochę samochód i wstawiłem diody w lusterka, które podczas otwarcia drzwi zapalają się razem z lampkami na spodzie drzwi. Problem polega na drzwiach kierowcy, podłączyłem "na krótko" kable od diód do żarówki w drzwiach, niby wszystko ok świeci, jednak po kilku godzinach otwieram auto i nic. Od strony kierowcy diody spalone, ale światełko w drzwiach i diody od strony pasażera świecą... w czym może być problem ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zna któryś z Forumowiczów dobrego diagnostę w Krakowie ? Może któryś z Was nim jest ?
-
Diagnosta z Krakowa
Witam szukam dobrego diagnosty do TDI z Krakowa... jakieś propozycje ? może jakiś forumowicz
-
Brak elektryki szyb
Problem rozwiązany, gdzieś kabel był najprawdopodobniej przetarty na łączeniu.. choć ja tego przetarcia nie widziałem... :/ elektryk polecił wziąsc prąd od głośnika między kabelek od głośnika do przełącznika szyb dać bezpiecznik 5A i śmiga
-
Brak elektryki szyb
Witam, przeszukałem dział z nadzieją znalezienia odpowiedzi lecz bez skutku... Problem polega na braku napięcia w kostkach które są podpięte do przycisków zamykania/otwierania szybek. Bezpiecznik jest ok prąd w jego gnieździe jest, sprawdzałem przekaźnik http://allegro.pl/przekaznik-passat-...151782453.html podobno od odpowiada za szyby, działa. Może ktoś wie gdzie leży przyczyna? kable na łączeniach drzwi nie są przetarte, el. lusterka działają, oświetlenie w drzwiach i głośniki również... co mogę jeszcze obstawiać za uszkodzone ? Upp
-
Problem z nową pompką centralnego
Wita. zakupiłem nową pompkę do centralnego oznaczenie E, różni się nieznacznie kodem przed literką E. Mam z nią problem, otóż po podpięciu pompki drzwi z kluczyka otworze i zamkę, lecz ponowne otwarcie wszystkich drzwi jest nie możliwe, otwiera tylko drzwi w których jest kluczyk.. w czym może być problem ?
-
Problem z tylnymi kołami
ok jeszcze raz dzięki za odpowiedzi
-
Problem z tylnymi kołami
Dzieki za szybka odpowiedz, a czy mogla pojsc tylko belka czy np piasta tez mogla pojsc sie je*** ?
-
Problem z tylnymi kołami
Witam. Ostatnio zauważyłem że prawe tylnie koło jest bardziej schowane w nadkole i jest przekrzywione ku środkowi. Mniej więcej wygląda to tak | \ jaka może być tego przyczyna, spotkał się ktoś z czymś takim ? ostatnio jak jeszcze był śnieg jadąc 15/20 km/h zarzuciło mi tyłem na zakręcie i tym kołem uderzyłem w krawężnik.
-
sprężyny
Przepraszam za błąd fakt sprężyny..
-
sprężyny
Witam, kolega podrzucił mi oto i te amortyzatory: Były one na Audi jego wujka ale z powodu za nisko siedzącego auta dał mu je. Orientuje się ktoś co to za firma, jakie jest ich obniżenie... ewentualna cena ? dzięki za odpowiedzi.
-
Do czego to służy ?
Dziś wyciągałem kosz od radia w aucie i moim oczom ukazało się takie cuś: czy ktoś wie co to jest ? ewentualnie gdzie to ma być podłączone ? Dzięki za odpowiedzi.
-
radio problem help!!
Witam. Mam mały problem z radiem navi... udało mi się je zablokować...:/ odczekałem godzinę i nic dalej zablokowane.. co trzeba zrobić ? czy może chodzi o podpięcie kabla z + do SAFE ? Proszę o pomoc. Czy kluczyk ma byc przekręcony na ta godzine ?
-
Problem z audi navigator
tak wyskakiwało poki wprowadziałem dobry kod, teraz jak 3 razy zle wpisalem to cały czas jest napisane ze zablokowane.. jak kojarze trzeba czekac godzine na odblokowane ale mam czekac na przekreconym kluczyku ?
-
Problem z audi navigator
Witam. Mam mały problem z radiem... udało mi się je zablokować...:/ odczekałem godzinę i nic dalej zablokowane.. co trzeba zrobić ? czy może chodzi o podpięcie kabla z + do SAFE ? Proszę o pomoc.
-
praca za granicą
Bardzo dziękuje za linka
-
praca za granicą
też myślałem o norwegi, ale gdzie znaleźć jakieś oferty pracy pewnej, a jak praca hm... jestem młody więc doświadczenia w czymś szczególnym nie mam, jak to "młodziok" po szkole jedyną "sensowną" pracą za nawet niezłe pieniądze była budowa.. niestety ta się skończyła. Myślałem o tej samej "branży :kox:".. a kolega co w norwegi pracował to miał tą pracę po znajomości czy z jakiejś firmy ? [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 00:17_________________________________________________a propo Chin.. tam chyba mają aż nadmiar rąk do pracy ;p
-
praca za granicą
Witam, od kilku dni siedzę w domu, ponieważ warunki atmosferyczne nie pozwalają na pracę :gwizdanie: po prostu za zimno.. i tak sobie myśle o pracy za granicami naszego kraju. Wielu ludzi mówi żebym wyjechał.. no ale... i tu problem.. wahanie... bo z jednej strony nic mnie tu nie trzyma a z drugiej.. jest jakiś lęk przed nie znanym.. co o tym sądzicie? jeśli już to jak i gdzie szukać Pewnej pracy za granicą a nie załatwionej przez kolegę kolegi kolegi... etc. A jeśli już to który kraj jest "najlepszy" dla pracy i płacy ? dzięki za odpowiedzi
-
Ceny paliwa marzec 2026
prawie 6zł za ropke... przesada... czas na diesla w gazie
-
amortyzatory 1be
dzięki za szybką odpowiedź a jakieś dobre zamienniki? jakiej firmy ?
-
części do audiczek :)
hehe ebay czy allegro to każdy wie ;p ale może znacie jakieś ciekawy firmy tuningowe, warsztaty, które mają swoje stronki na których można looknąc dany towar?