Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siwy86

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Siwy86

  1. Wymiana rozrządu z wałkami i uszczelnienie pokryw i przelewów. Robota wykonana na pełnej profesce. W sumie to dopiero Karol potrafił uszczelnić porządnie moją V-ke. Polecam!
  2. Ja od siebie mogę polecić dwa sprawdzone przezemnie rodzaje opon na każdym z kompletów jeździłem 2 sezony - Goodyear'y do teraz na moim quattro: 1) Goodyear Eagle F1 - rewelacyjne - zero aquaplaningu, odprowadzanie wody genialne, mały opór przy wjechaniu w głęboką wodę, przyczepność na suchym asfalcie niesamowita moim zdaniem. 2) Bridgestone Potenza RE 050 A (trochę bardziej miękkie wg. mnie, szybciej się zużywa) trochę mniej fenomenalna od F1 ale parametry trakcyjne na suchej i mokrej nawierzchni tez bardzo dobre.
  3. Poszperałem na kalkulatorach... Miałem opony 235/45R17 teraz na felgach które chce nabyć są opony 225/40ZR18, z obliczeń wyszło, że: całkowita średnica koła z oponą na 17" była 644mm a teraz na 18" będzie 637mm to rozumiem że jeżeli różnica miedzy kompletem 17" i 18" wychodzi 7mm to niema jakiegoś problemu? P.S. Co oznacza symbol "Z" przy profilu??? 225/40ZR18 szukałem ale nie znalazłem w oznaczeniach opon.... + jeździłem już e34 na naciągniętych 235/45r17 na 10" ale czy jazda na takich 18" (cienka opona) i zawieszeniu s-line nie będzie zbyt hardcorowa ? sorry za offtopa
  4. Wybaczcie może dość błahe pytanie szukałem odpowiedzi na forum lecz niestety nie znalazłem... Posiadam Audi a4 b6 quattro i chciałbym się spytać czy rodzaj kół/ ogumienia wpływa jakoś na żywotność naszych napędów? Mianowicie czy są reguły typu: wszystkie cztery opony muszą mieć dokładnie takie same szerokości i profile? czy kupowanie opon używanych parami na przód i tył może mieć jakieś znaczenie na zużycie napędów? (inna średnica łączna koła) wiem że to są różnice bardzo znikome ale wole być pewien, tak gdzieś zasłyszałem wiec wole spytać.... Jeździłem na kołach 17" 235/45 i teraz chce przesiąść się na 18" stąd tez cały mój post, co jeśli średnica łączna koła będzie inna ? bo na 18" trafi kapeć np. 235/40 przy r18 co daje kilka milimetrów różnicy w stosunku do 17-tek... Rozumiem, że ważne jest zeby na 4 kołach średnica była ta sama a czy są jakieś zasady że średnica koła nie może być większa/ mniejsza niż ileś tam ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.