Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

patrykk133

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez patrykk133

  1. NGK według mnie są dobre nie polecam bosch bo się już przejechałem
  2. wiem wiem robiłem na szybko laptopem po lewej stronie jest gwint uchwyt jest na spręrzynie można wcisnąć i to wtedy można odkręcać/dokręcać przyda sie nawet link z allegro Będę wdzięczny ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- Hugo nie jest to część do tripoda wędkarstwo
  3. <br /><br /> Potrzebuje takie coś nie mogę z najść tego na allegro i prosił by o dokładną nazwę
  4. jak byś mógł wo wstaw fotki będę wdzięczny .
  5. Moja nagrzewnica widziała już chyba wszystko jak ja pierwszy raz płukałem to taki syf wleciał ze koniec u mnie płukanie pomaga na 2 3 dni i znów zimno w środku ja zabiorę się za wymianę jakoś po tych wszystkich świętach postaram się zrobić fotosy i zrobię wątek w "warsztacie" ponieważ dużo osób ma problem z grzaniem a poco płacić mechanikowi PS.moja OOOO nie posiada klimy więc obędzie się bez komplikacji xILukaszeKIx ----> mój problem polega na tym ze auto nie grzeje jak powinien silnik chodzi wzorowo temperaturę trzy mię idealnie jak na ten wiek to silnik to złoto.Jak byś mógł to zrób kilka fotek z wymiany będę bardzo wdzięczny
  6. w klucze się zaopatrzę z tymi fotelami to dobry pomysł bo kilka śrubek a ile pożytku a nie miał by ktoś schematu lub "coś" gdzie znajdują się śruby bo nie chce niczego pourywać PS jaką polecacie nagrzewnice z allegro ? dzięki za pomoc
  7. Witam chyba czeka mnie wymiana nagrzewnicy bo wszystkie moje pomysły się skończyły robiłem płukanie ale pomogło na 3 / 4 dni myślę ze wcześniejszy właściciel dolewał wody i się pozatykało przed wymianą chce zrobić płukanie całego układu połączę te 2 wężyki od nagrzewnicy razem i auto pochodzi ok 20 min z płynem i tu mam pytanie bo nie wiem od czego zacząć rozbieranie gdyby ktoś wytłumaczył lub jakieś fotki byłbym bardzo wdzięczny z wymiany nagrzewnicy Z góry dzięki
  8. wygląda na fabryczną bo jest czyściutka żadnych tam silikonów itp niema
  9. mogę spróbować z tym drucikiem ale nie będzie żadnej zwary? http://allegro.pl/audi-a4-a3-a6-zbiornik-zbiorniczek-korek-bydgoszcz-i2292100088.html na tej aukcji jest zbiornik z czujnikiem za akurat nie mam mam jak pisałem jakby pląbe
  10. w tym problem ze albo ktoś już przy tym grzebał lub seryjnie juz tak jest bo byłem przed chwilą sprawdzić i żadnego czujnika nie mam jest plastikowa jak by pląba
  11. Witam mam taki problem bo wymieniałem filtry oleje i zauważyłem wtyczkę która nie jest nigdzie podłączona będę wdzięczny jak się dowiem do czego ona służy i gdzie ja mogę po depnąć AUDI A4 B5 1.6 ADP zdjęcia poniżej w linkach http://zapodaj.net/1636f42bed3c.jpg.html http://zapodaj.net/0f4dff266adf.jpg.html http://zapodaj.net/ecc8bc555051.jpg.html Pozdrawiam
  12. Witam zaciekawiła mnie aukcja oto bezpośredni link http://moto.allegro.pl/komputer-spalania-do-auta-zegarek-termometr-hit-i2170858096.html Moje pytanie brzmi czy sprawdza się to w modelach a4 b5 rocznik 95 silnik benzyna 1.6 no i czy ktoś to montował z was już może w innych modelach ? bo chiał bym to zakupić ale nie wiem czy warto ?
  13. VW Polo rocznik 1992,silnik 1000cm3,8 zaworowy : wiec dla was pytanie dlaczego wysiada moduł z cewką jest on na 6 bolców ? ja już nie mam pojęcia co może być Jeśli coś więcej o szczegółach auta to napiszę. Auto kolegi sam mam a4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.