-
[B6 AWX] kody modułu[sterownika]komfortu- potrzebuje,pilnie
serdecznie dziękuje za pomoc może sobie jakoś poradze.Napisz jak się to robi ,podaj jakis przykład. :th:
-
[B6 AWX] kody modułu[sterownika]komfortu- potrzebuje,pilnie
witam wszystkich :audi:mam problem z zaprogramowaniem modułu komfortu gdyby ktoś mógł przesłać te gody wraz z tłumaczeniem bo nie mogę tego ustawić a w audi zaśpiewali 250zł i czekać tydzień.Z góry dziękuje.
-
[B5 1Z] Który aku lepszy, doradzcie !
Cześć. Bierz centre future 75ah ma 3 lata gwarancji i podwyższony prąd rozruchu.W poprzednim samochodzie<astra 2> miałem 55 i przez 2 lata użytkowania tego akumu. żadnych problemów nie miałem.W A4 1.9TDI 130PS też mam future 75ah i od marca nie mam problemu.Pozdrawiam :th:
-
[B6 AWX] problem z fabrycznym alarmem audi a4
Problem rozwiązany.Przerwany przewód w dzwiach kierowcy
-
B6 jak zdemontować tapicerke drzwi kierowcy
Witam wszystkich.Czy ktoś może wie jak zdjąć tapicerke z drzwi kierowcy w B6.Proszę o podpowiedż jak jest mocowana ???
-
[B6 AWX] problem z fabrycznym alarmem audi a4
akumulator mam nowy centra futura 75ah byłemu elektromechanika i stwierdził że jest uszkodzony sensor uderzeniowy ale w serwisie powiedzieli mi że takiego nie ma w audi
-
[B6 AWX] problem z fabrycznym alarmem audi a4
witam wszystkich.jestem początkujący.Jestem posiadaczem audi a4 1,9tdi awx 131ps 2001rok i mam problem z alarmem oczywiście fabrycznym po zamknięciu po kilku godz.ok.4,5 załącza się alarm auto jest garażowane
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich.jestem początkującym na forum jeżeli coś zrobie nie tak to sory,ale mam problem. * tak - robisz coś nie tak - tutaj się tylko przedstawiamy. Swój problem opisz proszę w odpowiednim dziale - [lukaszr]
MOTOHOUSE
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta