Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

luk93asz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. luk93asz opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam , mam problem z grzaniem w aucie. Sprawa wygląda tak: auto nagrzewa się do 90 stopni w około 2-3 minuty i trzyma równo pion na 90. Z kratek leci zimne powietrze ,ale jeżeli ruszę to podczas jazdy leci ciepłe, zatrzymam się na światłach znów zimne. Po dłuższej jeździe znika płyn w zbiorniczku, po odkręceniu korka słychać jak schodzi ciśnienie i zbiorniczek się napełnia - tutaj podejrzewam ze padł korek i nie spuszcza ciśnienia - zamówiony na poniedziałek. Jednak czy wadliwy korek ma znaczenie na opisane objawy grzania? Dodam ,że jak już grzeje to w kabinie wyczuwalny jest zapach płynu chłodzącego - nagrzewnica? Pacjent a4 b6 1.8t BFB
  2. luk93asz opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Po siedmiu latach posiadania, dbania, modzenia , ładowania hajsu w golfa mk4 nadszedł czas na zmianę na coś innego. Postanowiłem zostać w grupie VAG i kupiłem audi a4 b6 w avancie Przez pierwsze dwa tygodnie wmawiałem sobie ,że koniec z modzeniem auta, jednak jak wielku twierdzi to już jest choroba, a również nie wyobrażam sobie lata bez zlotów , więc audi powoli będzie sie zmieniało tak jak przez 7 lat zmienił się golf Kilka fotek ex golfa ;D A teraz przejdźmy do Audi Model: Audi A4b6 Rok: 2004 Sinik: 1.8 Turbo BFB 163km Zawieszenie: ori sline + sprężyny od passata b5 Wyposażenie: -Navi RNS-E -xenon -Czarny sufit -Pół skóry Generalnie wnętrzne s-linowkie Fotki z dniu zakupu Tak jak pisałem , początkowo miałem z nim nic nie robić, ale nie da się tak ,dlatego na wiosne zbieram graty: -lotka klapy s-line -dokładki zderzaka s-line -listwy drzwi s-line -tłumik przelot Jak bóg da to zacznę również bawić się mocą ;D Większe turbo i takie tam... :satan: :satan: Na obecną chwilę został wrzucony przez poprzedniego właściciela downpipe 2,75'' Jeżeli chodzi o koło, to zostawiłem sobie koła te co przelatałem sezon 2018 na golfie - Atheo od Touarega 19" 9j z oponą 215/35. Żeby nie było ,że dwa sezony na tym samy kole na audi będą w innej odsłonie niż na golfie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.