Treść opublikowana przez Fernando
-
[ALL B5] Jak dostać się do Joysticka regulacji lusterek.
tak myślałem, zaczepy są i śruby? ma ktoś foto gdzie się co mieści?
-
[ALL B5] Jak dostać się do Joysticka regulacji lusterek.
Witam, jak w temacie, co trzeba zdjąć żeby dostać się do joysticka którym reguluję elektrycznie lusterka
-
[ALL B5] Kto naprawia podgrzewane fotele?
Zostawiłem mu auto, w cenę wliczone wszystko. zostawiłem o 9:00 przyjechałem o 13:00 ale było gotowe już wcześniej.
-
[ALL B5] Kto naprawia podgrzewane fotele?
dzwoniłem do tapicerza w u mnie w Opolu, mówił że już robił takie rzeczy i mi to zrobi, na sobotę jestem umówiony. Miałem obawy co do tapicerki fotela aby była jak oryginalna po naciągnięciu , ale zapewnił mnie że będzie tak jak mu przywiozłem , koszt 100 zł. Powiem wam co dalej będzie. [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 21:08_________________________________________________sprawa podgrzewanego fotela już za mną, naprawił mi to miły Pan Jerzy Smolarek, za cenę 80 zł, podaję dane do firmy jak ktoś by chciał również naprawić mate podgrzewającą. naprawdę polecam.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
eee tam, pokazuję go dosyć często klientom i nikt na to jeszcze nie zwracał aż tak uwagi, sam też nie mam zastrzeżeń co do szerokości zagłówka.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
no Roemer, to dobra firma i pewnie dobry wybór. A powiedz mi, rozważałeś Jane Exo? fotelik ma wszystkie możliwości zapinania, dodatkowy pas (hak), napinacz pasów, isofix + (urządzenie testujące poprawne zamontowanie isofixa), no i noga do podłogi, świetny, mamy go na sklepie więc mogę polecić
-
Dziecięce foteliki do samochodów
dokładnie jak mówisz, bezpieczeństwo pierwsza klasa, ale zastanówmy się czy my byśmy chcieli aby jakaś półka nam sterczała przed nami? , Maxi Cosi Tobi też jest dobry, brałeś go pod uwagę?
-
[ALL B5] Kto naprawia podgrzewane fotele?
już pisałem w innym temacie co się dzieje http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=225998.0 , pierwszo paliło przy końcu siedzenia 4 litery aż parzyło, a teraz nic już nie grzeje, fotel pasażera grzeje.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
no my mamy wejść w Kiddy, na dniach powinien przyjść, więc jak na razie dużo o nich Ci nie powiem. Firma Cybex podrobiła te zapinanie dziecka przez kiddy więc mniej więcej mam wzór jak to wygląda, ja osobiście uważam że dziecko ma tam zdecydowanie mało miejsca, przedstawiciel zapewniał mnie że w Kiddy jest więcej miejsca ale.... co miał powiedzieć
-
[B5 AJM] Problem z grzanym fotelem
no widziałem, jednak za dużo bawienia się z tym i znając moją cierpliwość to coś pewnie spier*****
-
[ALL B5] Kto naprawia podgrzewane fotele?
Witam, proste pytanie, kto się tego podejmuje, mechanik czy elektryk? czy kto? Wiem że samemu da się radę ale brak czasu i trochę mało cierpliwy jestem
-
Dziecięce foteliki do samochodów
OGr, fotelikami dla dzieci zajmuję się na co dzień, spróbuj Recaro Young Sport, bardzo dobrze trzyma się fotela, pas trzyma naprawdę fotel a nie obudowę który trzyma siedzisko, jak się zdecydujesz to powiem Ci jak go dobrze zapiąć aby nawet nie drgnął. Jest to fotelik 9-36Kg z testami, a więc będziesz miał spokój do końca, u mnie na sklepie cena ok. 770zł więc jeszcze przystępna i wydaję się bezpieczniejszy niż inne. Jak masz pytania to wal śmiało. Patrykbor, STM ten który pokazałeś to tak naprawdę Recaro Young Sport, oba typy są od jednej firmy, różnica jest w materiale/pokrowiec fotela, Recaro ma lepszą jakość materiałów. Posiada te same cechy co piszę wyżej. Maxi Cosi Ferofix 2011, niema jeszcze gwiazdek ani testów ale pewnie będzie miał bardzo podobne jak jego poprzednik Maxi-Cosi Rodi XR z tym że Ferofix jest z isofixem.
-
[B5 AJM] Problem z grzanym fotelem
Zobacze co powiedza majstry, majkel, podaj link do poradnika z forum bo coś nie mogę znaleźć a jestem na (telefonie) Wysłano z HTC HD2 z użyciem Tapatalk
-
[B5 AJM] Problem z grzanym fotelem
Probowalem to sciagnac to juz pierwszy zaczep był trudny, lepiej pojade do majstrow
-
[B5 AJM] Problem z grzanym fotelem
No ale mówisz ze się spalila. Pojade do tych fachowców u mnie co się zajmują różnymi gadzetami w samochodach, nawigacje, centralne, czujniki. Może oni będą takie coś robić. Wysłano z HTC HD2 z użyciem Tapatalk
-
[B5 AJM] Problem z grzanym fotelem
I co z tym zrobić?
-
[B5 AJM] Problem z grzanym fotelem
Witam, mi wczoraj przestal grzac fotel kierowcy, dziwna sytuacja bo ostatnio grzal az za mocno, moze sie spalila? Bezpiecznik dobry, zaraz sprawdzę złącza. U kogo można takie coś naprawic? Nie chce sam się za to zabierać bo pewnie całkiem zepsuje. Wysłano z HTC HD2 z użyciem Tapatalk
-
[B5 AFN] Czy dobrze mnie policzyli? Rozrząd i więcej.
dodaje foty
-
[B5 AFN] Czy dobrze mnie policzyli? Rozrząd i więcej.
jutro zobaczę, bo odbierałem samochód jak już ciemno było więc nawet nie patrzyłem, może zrobię wam foto[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 20:55_________________________________________________Witam ponownie, nie wymieniali pompy wody bo powiedzieli że nie jest na rozrządzie i nie miała luzów, zdjęcia wrzucę za chwile, pokazowe jak mniej więcej to wygląda
-
[B5 AFN] Czy dobrze mnie policzyli? Rozrząd i więcej.
już nie wiem jak jest z tą pompą wody, jeden mówił że niema w tym silniku drugi że jest, już sam nie wiem, ale mówili że wszystko wymienili
-
[B5 AFN] Czy dobrze mnie policzyli? Rozrząd i więcej.
tak, z robocizna, też
-
[B5 AFN] Czy dobrze mnie policzyli? Rozrząd i więcej.
Witam, dziś jestem po wymianie rozrządu, i kilku innych rzeczy, to co na zdjęciu: policzyli mi 950 zł, trochę "po znajomemu" ale czy na pewno? Co myślicie? rolki, rozrząd, termostat, płyn do chłodnicy
-
[ALL B5] Webasto - pytania
nadmuch wlacza sie po chyba jakichś 20 minutach, nie wiem aż tak to nie patrzyłem na to, ja teraz używam nadmuch na stopniu te H1 czy jak to tam jest, ten najwyzszy i taki widziałem jak webasto było włączone i kresek było więcej niż 2. Ale nie patrzyłem na takie szczegóły.
-
[ALL B5] Webasto - pytania
noo, bo jak wczesniej zapalałem dwa razy to w środku tak gorąco że aż po chwili pot z czoła leciał. Okej pojadę do serwisu to napiszę.
-
[ALL B5] Webasto - pytania
nie no aż tak niższa to wczoraj nie była, jak testowałem pierwszy raz to było 7*C a wczoraj w tym moim mieście 6/5*C, tylko że tak jak mówię wtedy włączałem dwa razy a wczoraj raz.