Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kto naprawia podgrzewane fotele?


Fernando

Rekomendowane odpowiedzi

Masz zwarcie, nie używaj teraz tego fotela. Należy naprawić lub wymienić mate.

Musisz dać fotel do dobrego samochodowego tapicera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było na ten temat dokładnie opisane i fotostory było , sprawdzić miernikiem i porównać napięcie idące do fotela kierowcy z pasażera na każdy stopniu od 0 do 6 miernikiem +/- dokładność miernika jeśli masz tak samo w obu to sprawdzasz czy w fotelu jest zamknięty obieg oczywiście tym uszkodzonym zapewne nie i wtedy zdejmujesz tapicerkę szukasz przerwy w obwodzie lutujesz , ewentualne już osłabione miejsca wzmocnić , znowu sprawdzić czy jest zamknięty obwód jeśli tak to składanie do kupy jeśli nie to szukamy dalej , obwód sprawdzamy na wtyczce między dwoma najgrubszymi pinami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do tapicerza w u mnie w Opolu, mówił że już robił takie rzeczy i mi to zrobi, na sobotę jestem umówiony. Miałem obawy co do tapicerki fotela aby była jak oryginalna po naciągnięciu :(, ale zapewnił mnie że będzie tak jak mu przywiozłem :naughty:, koszt 100 zł. Powiem wam co dalej będzie. [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 21:08_________________________________________________sprawa podgrzewanego fotela już za mną, naprawił mi to miły Pan Jerzy Smolarek, za cenę 80 zł, podaję dane do firmy jak ktoś by chciał również naprawić mate podgrzewającą.

"Kuferek" Zakład Tapicerski Jerzy Smolarek

ul. Amarantowa 24, Opole

tel. 77 455 76 38

naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena całej usługi tak ? Demontaż, naprawa maty i montaż ?

Zostawiałeś auto czy wyjąłeś mu fotel ? No i ile mu to zajeło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...