Treść opublikowana przez mecenas.
-
Problem ze swiatlami w klapie
Sam nie wiem co, fis pokazuje spalona zarowke a pomysłów juz mi brak co z tym zrobic.
-
Problem ze swiatlami w klapie
Nie myslalem ze zarowka mnie przerosnie wiec i inni probowali Mozliwe ze modul moze blokowac?
-
Wybór felgi a4 b7 avant
Twoje obecne maja taki rozmiar 7Jx16 5X112 ET42 ??
-
Problem ze swiatlami w klapie
Napiecie 10.6 na kazdym kablu; druga strona klapy takie same. Na kablach w boczku rowniez to samo
-
Problem ze swiatlami w klapie
Na fisie wyswietla spalona zarowke a mimo to napiecie jest nadal na kablu, klapa po otwarciu nie gasi zarowek swieca sie wszystko na wlaczonej pozycji
-
Problem ze swiatlami w klapie
Masa jest rowniez sprawdzana dodatkowym przewodem. Dość dziwne bo jedna swieci a druga nie. Wkład w lampie zmieniany na drugi również podmieniłem stronami lewa prawa i nic
-
Problem ze swiatlami w klapie
Mam problem z jedna zarowka pozycyjna w klapie. Prad na kablu jest wkald zmieniony a zarowka nadal nei swieci. Dokopalem sie do kostki w boczku i podpialem bezposrednio zarowke niestety nie swieci nadal. Mozliwe ze modul cos blokuje mimo iz prad jest na kablu??
-
Problem z żarówką w klapie
Mam problem z jedną żarówką w klapie. Wyskakuje mi blad spalonej zarowki, mimo ze zarowka jest sprawna, przekladalem zarowki miejscami i ta druga rowniez w tedy nie swieci w tym miejscu. Co jakis czas blad ten znika i dziala wszystko poprawnie. Sprawdziłem wklad brak jakiej kolwiek rdzy czy nalotu w jakiej kolwiek postaci; szukalem nowego wkladu aby kupic lecz nie jest nigdzie dostepny. Co mozna z tym zrobic?
-
Adaptacja S tronic quattro
Którym lunchem da sie zrobic adaptacje?
-
Remont skrzyni
Witam, czy ktos robił gdzies diagnostyke ewentualnie remont skrzyni i moze polecic jakis warsztat? tiptronic 6hp19
-
Szarpnięcia tiptronic 6hp19 skrzynia GCX
Wszystko działało płynnie, po wymianie tej płyty, solenoidów stało się tak. Nie wiem czy znajda taka przestań aby przeprowadzić jazdę adaptacyjną.
-
Szarpnięcia tiptronic 6hp19 skrzynia GCX
Nastawy były kasowane, adaptacja nie była robiona; podejrzewasz ze to przez to?
-
Szarpnięcia tiptronic 6hp19 skrzynia GCX
Auto zakupione nie dawno. Po zakupie szarpnięcia przy zmianie biegów z 4 do 3 i czasami z 3 do 2; zmieniony olej na nowy stary ładny bez opiłków. Przejechane kilkaset km. Nadal to samo; kupiony zestaw naprawczy mechatroniki, wszystko zmienione i zalany ponownie świeży olej; od tej pory zaczęły sie cyrki szarpnięcia przy każdej zmianie biegów czy to w gore czy to w dol, na postoju po wrzuceniu biegu czuć szarpniecie, sporadycznie podczas jazdy potrafi przeciągać. Co radzicie w tym przypadku? Teraz śmiem twierdzić ze skrzynia była ok a te szarpnięcia na początku były luzami na torsenie.
-
Niedziałające tylne czujniki parkowania
Naładowane aczkolwiek nie ma z nim problemów.
-
Niedziałające tylne czujniki parkowania
W zalaczniku. Log-WAUZZZ8EX5A438797-335740km.txt
-
Luzy torsen
Udało się cos zlokalizowac?
-
Niedziałające tylne czujniki parkowania
Auto nie dawno kupiłem i przypadkowo zauważyłem że ma z tyłu czujniki Po wrzuceniu wstecznego nic sie nie dzieje i nic nie słychać, vcds łaczy sie ze sterownikiem i z tego co pamietam jest cos z zasilaniem; czy mimo tego nie powinno byc slychac pipczenia po wrzuceniu wstecznego?
-
Przetwornica xenon
@Muskel1a czy prawa przetwornica bedzie miala ten sam numer tylko bez litery A; czy nie ma zadnej zadnej roznicy lewa a prawa strona?
-
Przetwornica xenon
A czy ten numer jest prawidłowy? 8E0 941 329 A
-
Przetwornica xenon
Móglby ktoś ktoś pomoc jakie numery ma lewa przetwornica skretna pod xenon? Nie chcialbys dwa razy zderzaka sciagac WAUZZZ8EX5A438797
-
Telepanie podczas jazdy przy 1200rpm
A4 B7 tiptronic Podczas jazdy na 5 oraz 6 biegu przy 1200 obrotach miałem dość dobrze odczuwalne telepanie budą, wymieniłem olej w skrzyni na ZFa weszło jakieś 4.8l i o dziwo przestało skrzynia chodziła płynnie. Po jakichś dwóch dniach również przy tych samych obrotach auto poszarpuje jakbym dodawal gazu i puszczał gdzie mozna szukac przyczyny?
-
Wymiana automatu na manual problem z elektryką
Stary automat 4 biegowy który to przekaźnik mostkowac? Nr 13 brak
-
[B5 AHU] Wymiana Automatu na manual
Po zmostkowaniu przekaźnika nr 13 auto nie odpala zacząła się pompa paliwa. Jak uruchomić auto po przekładce?
-
vag k+can commander 3.6
Czy uda mi sie tym commanderem wylaczyc immo? 95r
-
Automat szarpie podczas zmiany biegów
Nie mam kodu skrzyni. Chętnie i skrzynie zrobiłbym ale nie mam gdzie niestety nikogo nie mogę znaleźć. Czyli olej wątpliwa sprawa że pomoże?