Treść opublikowana przez mecenas.
-
Ubezpieczenie domu
Ja swój klientom ostatnio ubezpieczalem w link4 ceny dodać fajnie a i na likwidację szkód nie narzekali.
-
Wokanda - Katowice (na wszelki wypadek)
Stowarzyszenie czy firma to jedno i to samo w tym przypadku, a jeśli ktoś wam nie da tej darowizny jak wy to nazywacie?
-
Wokanda - Katowice (na wszelki wypadek)
Jaka prowizje pobieracie?
-
Kolizja I Ucieczka , Prośba O Pomoc
Jesli sa oczywiscie jego to rzeczy. W innym przypadku nie ma prawa.
-
odszkodowanie z OC działalności gosp. - krzywdząca ugoda
Zgadza sie podpisujac ugode, zrzekasz sie dalszych roszczen wzgledem TU.
-
Gdzie najlepiej i najtaniej ubezpieczyć ze współwłaścicielem poniżej 25 lat
Znajdziemy coś na pewno :-)
-
Gdzie warto ubezpieczyc auto OC+AC
Chętnie ja podlicze wam, mam kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych ;-)
-
Gdzie warto ubezpieczyc auto OC+AC
Chętnie Służę pomocą ;-)
-
Gdzie warto ubezpieczyc auto OC+AC
Ale warta Generali również płacą bardzo dobrze a i ceny konkurencyjne mają, chodzi mi tutaj o ac oczywiście.
-
Gdzie warto ubezpieczyc auto OC+AC
Z proamy miałem tylko jeden przypadek likwidacji szkody z AC także tutaj Musiałbyś juz sam zdecydować bo konkretnego zdania nie mam...
-
Gdzie warto ubezpieczyc auto OC+AC
Kolego mozesz sobie popatrzec jeszcze w LINK4 i Generali.
-
Jakie kary za brak ważnego przeglądu? w PL i UE?
rozmowa byla o braku przegladu . i nie 2 tysiace tylko dokaldnie 3200 za fundusz gwarancyjny:) Dokladnie to 3360zl
-
Wypadek Z Winny Kierującego Koparką
W zupełności rozumiem Cię, później człowiek myśli skąd takie sumy inni wzięli ...
-
Wypadek Z Winny Kierującego Koparką
Ja wiem czy konkurencja ;-) lustforpower czytam cie od dłuższego czasu i ty jako jedyny nie piszesz chociaż bajek po tych forach na temat odszkodowań. Ale że ufg nie jest proste to się nie zgodzę z tobą ;-)
-
Wypadek Z Winny Kierującego Koparką
Chętnie pomogę i wszystko wyjaśnię jeśli potrzebujesz jeszcze pomocy.
-
Rejestracja pojazdu na osobę inną niż w umowie k/s. Jak to wygląda?
Dziadek może mieć nawet do 80 jeśli jeździł bez szkodowo ---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ---------- Wszystkie dokładne ceny mogę ci napisać jeśli zależy Ci na tej różnicy żeby zobaczyć
-
Rejestracja pojazdu na osobę inną niż w umowie k/s. Jak to wygląda?
Jeśli chcesz to mogę ci podliczyc oc zobaczysz jaka różnica będzie
-
Rejestracja pojazdu na osobę inną niż w umowie k/s. Jak to wygląda?
To bez znaczenia u mnie zniżek cena oscyluje w granicach tysiąca
-
Rejestracja pojazdu na osobę inną niż w umowie k/s. Jak to wygląda?
Z full ac ciężko szukać żeby tyle na auto wyszło :-)
-
Rejestracja pojazdu na osobę inną niż w umowie k/s. Jak to wygląda?
Tutaj się zgodzę się z tobą a miałem na myśli ze jakby był pierwszy to może auto zarejestrowac u siebie i nie musiałby jechać do dziadka. A w przypadku oc to można wziąść kalkulacje pod dziadka i będzie tanie OC :-)
-
Rejestracja pojazdu na osobę inną niż w umowie k/s. Jak to wygląda?
Ale również jak będzie drugi dziadek, to wtedy auto może rejestrować u siebie i cena polisy będzie taka sama jakby dziadek był pierwszy
-
Rejestracja pojazdu na osobę inną niż w umowie k/s. Jak to wygląda?
Nie prawda że składka idzie tu albo tu. Tutaj mamy możliwość wyboru i wszystko zależy od agenta w jaki sposób zrobi polise
-
Rejestracja pojazdu na osobę inną niż w umowie k/s. Jak to wygląda?
Jeśli chodzi o oc to nie wpłynie to na wysokość składki. A auta to tak rejestrujesz w wydziale komunikacji właściciela.
-
Rejestracja pojazdu na osobę inną niż w umowie k/s. Jak to wygląda?
To w przypadku rejestracji jakie ma znaczenie?
-
Rejestracja pojazdu na osobę inną niż w umowie k/s. Jak to wygląda?
Przecież wiem co pisze :-) Nie ma znaczenia kto jest właścicielem a kto współ.