Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mecenas.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mecenas.

  1. Ja swój klientom ostatnio ubezpieczalem w link4 ceny dodać fajnie a i na likwidację szkód nie narzekali.
  2. Stowarzyszenie czy firma to jedno i to samo w tym przypadku, a jeśli ktoś wam nie da tej darowizny jak wy to nazywacie?
  3. Jesli sa oczywiscie jego to rzeczy. W innym przypadku nie ma prawa.
  4. Zgadza sie podpisujac ugode, zrzekasz sie dalszych roszczen wzgledem TU.
  5. Chętnie ja podlicze wam, mam kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych ;-)
  6. Ale warta Generali również płacą bardzo dobrze a i ceny konkurencyjne mają, chodzi mi tutaj o ac oczywiście.
  7. Z proamy miałem tylko jeden przypadek likwidacji szkody z AC także tutaj Musiałbyś juz sam zdecydować bo konkretnego zdania nie mam...
  8. Kolego mozesz sobie popatrzec jeszcze w LINK4 i Generali.
  9. rozmowa byla o braku przegladu . i nie 2 tysiace tylko dokaldnie 3200 za fundusz gwarancyjny:) Dokladnie to 3360zl
  10. W zupełności rozumiem Cię, później człowiek myśli skąd takie sumy inni wzięli ...
  11. Ja wiem czy konkurencja ;-) lustforpower czytam cie od dłuższego czasu i ty jako jedyny nie piszesz chociaż bajek po tych forach na temat odszkodowań. Ale że ufg nie jest proste to się nie zgodzę z tobą ;-)
  12. Chętnie pomogę i wszystko wyjaśnię jeśli potrzebujesz jeszcze pomocy.
  13. Dziadek może mieć nawet do 80 jeśli jeździł bez szkodowo ---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ---------- Wszystkie dokładne ceny mogę ci napisać jeśli zależy Ci na tej różnicy żeby zobaczyć
  14. Jeśli chcesz to mogę ci podliczyc oc zobaczysz jaka różnica będzie
  15. To bez znaczenia u mnie zniżek cena oscyluje w granicach tysiąca
  16. Z full ac ciężko szukać żeby tyle na auto wyszło :-)
  17. Tutaj się zgodzę się z tobą a miałem na myśli ze jakby był pierwszy to może auto zarejestrowac u siebie i nie musiałby jechać do dziadka. A w przypadku oc to można wziąść kalkulacje pod dziadka i będzie tanie OC :-)
  18. Ale również jak będzie drugi dziadek, to wtedy auto może rejestrować u siebie i cena polisy będzie taka sama jakby dziadek był pierwszy
  19. Nie prawda że składka idzie tu albo tu. Tutaj mamy możliwość wyboru i wszystko zależy od agenta w jaki sposób zrobi polise
  20. Jeśli chodzi o oc to nie wpłynie to na wysokość składki. A auta to tak rejestrujesz w wydziale komunikacji właściciela.
  21. Przecież wiem co pisze :-) Nie ma znaczenia kto jest właścicielem a kto współ.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.