Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yahoo69

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. to musze jechac do kogos po amperomierz
  2. witam! mam dziwny problem..miałem problem z akumulatoorem bo gdy postał 2 dni już nieodpalał, aku był zasiarczony to kupiłem nowy i znów mam taki sam problem.. gdy jezdze codziennie jest ok ale gdy nie ruszam auta 2 dni juz mam problem z aku.. ładowanie ok! moze diody ktore [podświetlaja przyciski od szyb i lusterek biorą ten prąd! prosze o radę lub kontakt na gg 8057742 Źle nazywasz tematy. Zaglądnij do Regulaminu Kolejne tematy będą usuwane do Kosza [spedyt]
  3. dzieki panowie za rade...pozdrawiam ;] nie ma to jak [br]Dopisany: 29 Listopad 2007, 22:34 _________________________________________________no wiec akumulatorek ładował sie całą noc i z rana odpailo bez problemu ;] i nic sie nie stalo ........nie odpinalem akumulatora ;] pozdro ;]
  4. kod do radia mam chodzi mi o to czy z absem nie bedzie problemow bo w ksiazce Sam naprawiam widzialem cos takiego ze moga byc klopoty z abs z szybami z centralnym...........ale jak laduje akumulator podłączony do samochodu tz bez odpinania klem to tez bedzie wszystko ok>
  5. wiec mam pytanie czy jak odlącze akumulator i bede go ladowal czy nie porobia mi sie jakies bledy i czy nie bede mial jakis klopotow??
  6. problem polega na tym ze gdy jade to klima ladnie dziala ale po pewnym czasie z wyswietlacza gina literki...ale mimo tego klima dziala bez zazutu........co moge z tym zrobic czy dam rade zdzialac cos sam..a jak nie to gdzie sie udac..............aha i jak docisne wyswietlacz to dziala a jak puszcze to juz nie
  7. dzieki za pomoc do ykk....nie mam takowego przelącznika na drzwiach ;]
  8. wiec mam takie pytanie gdy wsiade do mojej niuni odpale dieselka wlacze swiatelka i rusze.............to po pewnym czasie gdy stoje na swiatlach chcialbym zaryglowac drzwi od srodka i boje sie nacisnac dzyndzla od zamykania drzwi bo potem moge go niewyciagnac i wylazic oknem..........jak to zrobic.......bo czytajac rozne posty nie uzyskalem konkretnej odpowiedzi pozdrawiam Marcin => yahoo69
  9. witam wszystkich uzytkownikow.jestem z okolic torunia..od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem Audi A4 Avant B5 1.9 TDI 110 ps z marca 1996r........Mam na imie marcin i mam nadzieje ze bedziemy sobie pomagali w roznych sprawach.pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.