Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czolgista778

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tak jak w temacie, posiadam skrzynie automatyczną DMV i nie wiem jakim olejem ją zalać i ile go mam kupić. Niestety nie wiem jakim olejem była zalewana wcześniej ani czy w ogóle był w niej wymieniany olej przez 240 tys km Jaka wymiana w tym przypadku będzie najlepsza? Dynamiczna? Z góry dziękuję za pomoc
  2. Chyba rzeczywiście to łożysko Bo dźwięk jak jadę jest praktycznie identyczny do tego na tym filmie miedzy 10 sekundą a 15 . Z takim łożyskiem można normalnie jeździć czy naprawa jest konieczna natychmiast??? Wiecie narzazie wypłata daleko. Czy może ten dźwięk to co innego np. piasta?
  3. Witam! Tak jak w temacie. Jaki olej najlepiej kupić do mojego auta, bo w poniedziałek mam przynieść do mechanika do wymiany a nie wiem jaki jest najlepszy:D Dzięki za wszystkie odpowiedzi
  4. Załóżmy że olej nie był wymieniany w skrzyni przez 150tyś km. Wymiana na nowy nie rozwali jej????
  5. Witam serdecznie! Otóż kupiłem ostatnio sprowadzoną z Holandii Audice A4 1.9 TDI 99r w automacie. Ale niestety okazało się iż właściciel nie prowadził w ogóle serwisowej książki i nie mam pojęcia kiedy i czy w ogóle wymieniany był olej w skrzyni biegów. Aktualnie na liczniku jest 240 tys km. I nie wiem czy wymieniać ten olej czy może już zostawić tak jak jest. Oraz na sam koniec chciałbym zapytać co radzicie mi ewentualnie z płynami wszystkimi w samochodzie zrobić jeśli nie mam pojęcia kiedy były wymieniane bo nie mam kontaktu z byłym właścicielem ani książki?? Wymienić wszytko?? Z góry dziękuje za pomoc Pozdrawiam
  6. Witam serdecznie! Otóż kupiłem ostatnio sprowadzoną z Holandii Audice A4 1.9 TDI 99r w automacie. Podczas przeglądu okazało się iż wymaga wymiany dwóch górnych lewych wahaczy. Zostawiłem samochód i dwa dni potem go odebrałem z nowymi wahaczami. Ale pojawił się problem. Na drugi dzień ruszyłem w trasę i po chwili jazdy zacząłem słyszeć jakieś dziwne postukiwanie (można by je porównać do szybko obracającego się wiatraka, który nagle został wyłączony i wyhamowuje go opór powietrza). Nie jest to dźwięk tłoczącego się metalu, to takie bulgoczące coś z lewej strony. Udziela mi się zwłaszcza kiedy już trochę jeżdżę autem i przy skrętach w lewo. Mechanik powiedział mi że możliwe że to łożysko, ale nie na 100%. A wy co myślicie?? Czy ktoś tak miał po zamontowaniu nowych wahaczy?? Z góry dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam S
  7. Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.