Treść opublikowana przez Laskosz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba jak chcesz mieć dobrze ustawione to jedź na fiata (wielogłowy) i pytaj o pana Marka jak będzie to będziesz miał dobrze zrobione
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no co Ty a ja tym autem bez problemów 80tyś km zrobiłem....
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kurna oglądałem film i żal mi że sprzedałem jałdi :/ ale teraz sprzedam to Subaru Legacy 10500.00 PLN. Nowy Sącz - otoMoto.pl
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Będziemy i u Ciebie, ale wczesniej ja bo w czerwcu 2014 Wolantt a którego bo ja ten sam miesiąc 28 no to na 2 wesela sie jak podzielą hehe sie ułozyło o której masz ślub i gdzie ?? czy jeszcze nie ogarniałeś tego ?? hehe może PW ja mam już niby ustalone i trzeba jeszcze tylko dograć
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Będziemy i u Ciebie, ale wczesniej ja bo w czerwcu 2014 Wolantt a którego bo ja ten sam miesiąc 28 no to na 2 wesela sie jak podzielą hehe sie ułozyło
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Będziemy i u Ciebie, ale wczesniej ja bo w czerwcu 2014 Wolantt a którego bo ja ten sam miesiąc
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja chciałem podziękować za miła atmosfere na chyba 2 spotach gdzie byłem audi poszło gdzieś do podegrodzia... forum nie opuszczam i na spota może kiedyś jeszcze wpadnę
-
[B5 1Z] A śtyry tampon
Niewiele ale zawsze coś wreszcie wpadły polifty na przód i inne felgi, w sumie to końcem kwietnia ale jak wiadomo nigy nie ma czasu... na zamontowanie czeka też oryginalny tłumik końcowy z a4 v6 tdi bo potrzeba mi cichsze auto no a tak poza tym to auto jest do sprzedania ---------- Post dopisany 27-08-2013 at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2013 at 11:21 ---------- nareszcie sprawdzone ile koni stajnia kryje wynik mnie nawet zaskoczył ---------- Post dopisany 22-09-2013 at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2013 at 23:47 ---------- Trochę żal mi było jak odjeżdżała ale trzeba iść dalej to było naprawdę dobre autko i nie zawodne 70tyś km u mnie Pozdrawiam i do zamknięcia.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
czarna? brzydka felga i skóra coś tam w środku?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a jak chciałem wziaść to Cię nie było na forum i na pw nie odpisałeś
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja pewnie jak co roku wpadnę na chwilę do tarnowa pooglądać, no chyba ze życie z czymś innym wyskoczy...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-1z-styry-tampon-202649/ a poza tym widziałeś ją kiedyś na spocie przecież
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czika jak chcesz to Tacie moją można spylić A co do wydechu w s4 to qfatro i tam jednak jest inaczej i łatwiej wg mnie to zrobić w ośce trzyma nasz belka i duży zbiornik z tyłu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a co powiecie na to?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
narazie siedzą na aucie... a jak coś to raczej zostaną na zime do końca skąd pomysł, że sprzedaje na zimę to mogę Ci w rozliczeniu moje dać + malowanie i jakaś może dopłata, te biedrony
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wolantt no te felgi co masz na aucie 16 ciemne nooo
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wolantt ile byś chciał za te felgi?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czika jest tego na allegro od groma już w obudowach pod nasze motorki za 500 już kupisz zestaw
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
śpicie? sprzedam silnik czyli serce z mojej mk1 czyli rs1800 130KM wyciągnięty z eśka cabrio z 96r, skrzynia biegów z fiesty futura 16v, wiązka z escorta + komputer i pompa paliwa (z audi na K-jet). Dołożę przekaźniki i bezpieczniki by można to było P&P wsadzić gdziekolwiek. Jak ktoś będzie chciał to dołożę też wydech przelot 2.5" Silnik wkładałem w okolicy kwietnia 2009r do fiesty z nowym rozrządem i sprzęgłem Valeo. To wszystko wyżej opisane przejechało około 25tyś km. Nie brało oleju (ELF 5w40) i fajnie jeźdiło a od około 3 lat fiesta stoi i sie kurzy, raz na jakiś czas przepalana i przejechane kilka km. Cena 1000zł (1200 dałem za silnik sam w 2009r ... ) mk1 sie nie sprzedała chętnie w rozliczeniu przyjmę silnik z fiesty mk3 1.1 i skrzynię 4 biegową jakby ktoś coś wiedział
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara ten sprebrny avant to chyba na kunowie co nie?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Krzysieksza to moich białych już nie chcesz?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
paskudny wypadek, merca nie kupie a jak wracałem jakąś godzine wstecz z mszany to na wylocie z limanowej ktoś zaparkował w d*pie traktorkowi i wachadełko i straż police itp
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Loko a skąd klient?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ogólnie z auta jestem zadowolony jakby nie to że całe malowane i kiedyś bite tak to mechanike doprowadziłem do ładu no i zmienia się wnętrze z poplamionego i z wydartym fotelem kierowcy (standard ) na ładniutkie czyste wyprane auto jest naprawde przyjemne ale serce nie sługa multivan się marzy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wisi już tyle czasu na tablicy i otomoto a tu teraz ktoś daje linka tak do sprzedania pora na coś większego choć jak się nie sprzeda to będę dalej nią jeździł bo nie mam na co narzekać