Treść opublikowana przez Laskosz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no cóż ja w weekend pewnie znów nie dam rady, moje auto można obejrzeć na tej stronie w dziale z autami. a co do kolegi z wcześnie włączającym sie absem to niech dokładnie sprawdzi sówmiarką czy ktoryś czujnik z przodu nie jest za bardzo wysunięty
-
[B5 1Z] A śtyry tampon
źle dobrany rozmiar opony, powinno być 205/55 na R16 Ogólnie ktos miał pomysl na to auto, jedyne o czym nie mial pojęcia to te lampy ale przy tej glebie docelowo inna felga siedziała, te poszły pewnie tylko do handlu auta wątpię by były inne, po to własnie załozone były tak małe opony, auto było tak zglebione że górne wachacze biły czasem po nadkolu. a co do lamp to nie wiem czego się czepiacie to nie moje pierwsze już auto a z tymi lampami nawet mi się podoba
-
[B5 1Z] A śtyry tampon
jest to 16 i opony 205/45
-
[B5 1Z] A śtyry tampon
poprzednie sprężyny to było coś niebieskiego obcięte chyba o połowę na allegro zakupiłem też niebieskie tyle że nie cięte narazie nie mam jak zrobić zdj. co do felg to są one chyba z A6
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to jak chce ktoś coś dziś zdziałać wieczorem? moj kom 668 809 907 jak ktoś chce to moge wziąść lapka i kabelek jakis bylejaki,
-
[B5 1Z] A śtyry tampon
no już te felgi są za małe bo podniosłem auto by dało sie nim jeździć nie tylko po autostradzie ale to zostawimy sobie na przyszły sezon lampy z przodu mnie nie ruszają, co do nauki Kolego proszę mnie nie pouczać. co do dziewuchy to takowej nie posiadam, mam za to Kobietę! Przepraszam ale zapomniałem dodać że zdjęcia te są zrobione prze poprzedniego właściciela do aukcji, ja zrobie aktualne jak złapię chwilę czasu
-
[B5 1Z] A śtyry tampon
1. NICK: patrz w lewo 2. IMIĘ: patrz w lewo 3. MODEL:A4 4. WERSJA: b5 5. ROCZNIK: 1996 6. SILNIK: 1900 TDI 90 habet Foty po kupnie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a może jakoś w tygodniu sie macie ochote spotkać? okolice godz 20-21 np jutro tj poniedziałek ewentualnie jakiś inny dzień z wyłączeniem środy i czwartku
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
troszke za wcześnie, bede jeszcze w szczawnicy.... jakbym wcześniej dojrzał ten temat to bym sobie jakoś inaczej plany ułożył. Cóż może następnym razem. Pozdro
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kiedy jakiś spot? chcecie zobaczyć a4 czy fieste mk1?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Na żadnym innym forum sie nie spotkałem z tyloma zabezpieczeniami Pozdro dla was od świeżego właściciela a4b5