Treść opublikowana przez Neemzi
-
[ALL B5] Gold & Black by Aroo
dokładałem ;P
-
[ALL B5] Gold & Black by Aroo
tylko chciałem właśnie by tak wyszło ale dzięki za opinie
-
[ALL B5] Gold & Black by Aroo
wydech ma być po obu stronach ;P owale
-
[ALL B5] Gold & Black by Aroo
Bardziej profesjonalne zdjęcia robione przez koleżankę
-
[ALL B5] Gold & Black by Aroo
wydaję mi się że aż tak źle nie wyglada z tymi hallo, dziś postatam dodać się fothe jak wygląda już na gotowo
-
[ALL B5] Gold & Black by Aroo
Świeżo malowana nie możesz zresztą nie wiem czy bedzie bo zaprowadziłem na strojenie
-
[ALL B5] Gold & Black by Aroo
hehe jeszcze nie koniec ale jak na razie brak $$ a dziś jadę jeszcze na strojenie
-
[ALL B5] Gold & Black by Aroo
Wszystkie zdjęcia z modyfikacji które się zebrały sorka że tak naraz ale tak jakoś czasu nie było Jeszcze nie skończyłem, ale ostateczne zdjęcia postaram się dodać w niedzielę ;P z halogenami i kratkami xd Trochę się jeszcze rzeczy zmieniło ale to porobię kiedy indziej zdjęcia Jeszcze takie małe pytanko da się jakoś edytować tytuł tematu ? bo chciałbym by wyglądał tak : Gold & Black by Aroo
-
Cooler do 1.9 TDI
nie kopci, były robione rury do fmic około fi60 idące za silnikiem seria, po wymienie samego turbo miał moc, choć zaczynało od 2 tyś. Rury raczej szczelne.
-
Cooler do 1.9 TDI
Wsadziłem duży cooler, po tym nie ma wogóle mocy. Coller to 180mm i większe rury. Co może być przyczyną ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
tak zderzak tył ;P
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ogólnie to chodzi mi by zamocować zderzak od S4 a on ma takie same jak przedlift mocnowanie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
tył
-
Spoty Słupecko - Konińskie
wie może ktoś czy ślizgi od kombi są takie same jak w sedanie przedliftem ??
-
Cooler do 1.9 TDI
ARL, lub od 2.0 TDI , ogólnie w te wakacje chce ją zostawić na seryjnych i za rok to zrobić, ale nie będę zmieniał Fmica co roku. Oczywiście moc to około 170km na te wakacje, ale muszę to zrobić bo wchodzi ciągle na tryb awaryjny z tym dolotem co jest i ickeim.
-
Cooler do 1.9 TDI
podobno ten cooler wytrzymuje do 300km, właśnie chyba będzie cos około 57mm ? nie wiem czy styknie, ale chciałbym by wlazł w ori zderzak ;d
-
Wydech co z nim ? 1.9 TDI
no właśnie tylko chce zrobić jak na zdjęciu wydech po 2 stronach i wychodziło by na to że ostatnim by był ten środkowy. Tylko nie wiem czy na średnicy 56mm będzie git. Samochód końcowo ma mieć 220ps ale to za jakiś czas. W te wakacje muszę dostroić turbo od 2.7 TDI i razem z tym FMIC i porządny dolot powietrza i może wtryski, tak wiec będzie coś około 180ps. Nie wiem czy ten wydech styknie.
-
Wydech co z nim ? 1.9 TDI
Witam! Zmieniłem turbo na GTB17 i do tego muszę wrąbać icek i porządny dolot powietrza, ale zostaje jedno ale. Chodzi o to czy wystarczy że na seryjnym zrobię przelot czy muszę zwiększać go. Oryginalny wydech jest na 56mm. Tak będę chciał zamontować końcówki wydechów, po obu stronach, tak więc końcowy wydech muszę wyciąć i nie wiem czy zostawić środkowy ? Samochód chciałbym by miał lepszy dźwięk, ale taki by dało się jeździć. Ma to wyglądać mniej więcej tak : Proszę o propozycję, ale liczę na to że nie będą takie że ich nie cena powali na nogi. Wiem że wszystko jest kosztowne ale liczę na biedniejszą wersję ponieważ nie miałem w planach wymieniać turbo a tu taka mała niespodzianka
-
Wydech co z nim ? 1.9 TDI
Witam! Zmieniłem turbo na GTB17 i do tego muszę wrąbać icek i porządny dolot powietrza, ale zostaje jedno ale. Chodzi o to czy wystarczy że na seryjnym zrobię przelot czy muszę zwiększać go. Oryginalny wydech jest na 56mm. Tak będę chciał zamontować końcówki wydechów, po obu stronach, tak więc końcowy wydech muszę wyciąć i nie wiem czy zostawić środkowy ? Samochód chciałbym by miał lepszy dźwięk, ale taki by dało się jeździć. Ma to wyglądać mniej więcej tak :http://i67.photobucket.com/albums/h299/Lovindeer/image411small.jpg Proszę o propozycję, ale liczę na to że nie będą takie że ich cena powali na nogi. Wiem że wszystko jest kosztowne ale liczę na biedniejszą wersję ponieważ nie miałem w planach wymieniać turbo a tu taka mała niespodzianka
-
Cooler do 1.9 TDI
raczej bedzie icek od Fmic.pl myślę że ten za 300zł styknie
-
Cooler do 1.9 TDI
Witam! Jaki cooler będzie pasował w ori zderzaka, tak bez wycinania plastików z zderzaka ? Sprawdzał lub próbował wsadzić ktoś icka od Sprintera ? lub od innego samochodu ? Auto robione na około 220km. Proszę o doradzenie czegoś w dobrej cenie. Pozdrawiam. Chyba że na szybko jakoś dopasuje zderzak od S-ki bo leży ale trzeba nad nim popracować ;/ NOWY! Wsadziłem duży cooler, po tym nie ma wogóle mocy. Coller to 180mm i większe rury. Co może być przyczyną ?
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
pytanko do B5 wsadziłem GTB17 i czy może ono tam być bez podpory ?? ;D
-
Led tył błąd FIS
na razie zrobiłem motyw z żarówka 5W5, ale chciałbym to zrobić w inny sposób. Gdzie takie rezystory można dostać ?
-
Led tył błąd FIS
tak, wszytko jest ok tylko posiadam furę z magistralą CAN i ledy widzi jako błąd. Musiałbym zamontować rezystor, tylko nie wiem jaki i czy nie będzie się grzał.
-
Led tył błąd FIS
Witam! Kupiłem takie ledy : http://www1.garaget.org/archive/2/1417/1381/large_1381-2630259.jpg i na fisie wywala mi błąd że żarówki nie świecą. Orientuję się ktoś co trzeba założyć by pozbyć się tego ? Pozdrawiam.