Treść opublikowana przez onecrash
-
[B5 1Z] Czerwona laleczka ;)
KANAL Lampy z przodu są juz wymienione na depo z soczewką HIDY przyjdą napewno tylko jeszcze nie wiem czy wsadzić 5000 czy 6000 kelwinów. Kierunki boczne tez zostaną zmienione na białe a lampy tylnie jeszcze nie wiem po którym lifcie wsadze Nad grilem tez już myślałem i pewnie przyjdzie na niego i pora
-
[B5 1Z] Czerwona laleczka ;)
Witam. Zapodaje kolejna dawke foto laluni lecz jeszcze na starych lampach
-
[B5 1Z] Czerwona laleczka ;)
Z tym kolorem to tak jakoś właśnie jest, że raz w słońcu jest czerwony calusieńki, a raz wpada w pomarańczke. W nocy przy świetle żarowym to całe auto sie robi koloru marchewkowego ;p
-
[B5 1Z] Czerwona laleczka ;)
Co do LPG to wkradł się mały błąd hehe A koła kupione razem z autem Kolor...hmmm a gdzie to spradzić jakie oznaczenie ma kolor ? Pare nowych fot:
-
[B5 1Z] Czerwona laleczka ;)
Witam Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 TDI 1Z 90PS. 1995R. Wyposażenie: 2 x poduszka powietrzna El. szyby El. i podgrzewane lusterka Podgrzewane siedzenia Podłokietnik 1 x z tyłu Kierownica S4 ABS Dzielona tylna kanapa Radio JVC - wzmacniacz blaupunkt - skrzynia PYLE Climatronik Felgi ori BBS 17 Laleczka po wymianie płynów, rozrządu oraz kompletnego zawiecha Założone zawieszenie gwintowane oraz przednie lampy DEPO na soczewce z S4. Zdjęcie laleczki: Jak narazie posiadam tylko jedno jeszcze na starych lampach. Na dniach postaram się zrobic nowe foto na nowych lampach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam bardzo serdecznie wszystkich forumowiczy Mam na imie Marcin i jestem z Katowic. Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 1995r., silnik 1Z 90PS. Wcześniej jezdziłem VW Jettą mk2 1991r., silnik 1.8 16V KR 150Ps.