Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wolantt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wolantt

  1. Crisu, dużo was było ostatnio??
  2. Siema dawno mnie tu nie było... Z tego co wiedzę to kolejny spocik 22.01.2012 tak??
  3. mnie chyba 8 nie bedzie, bo zaraz po sylwestrze upragniony urlop, bede sie wygrzewał w słomeczku
  4. Michał o tym cudeńku mówiłem na spocie ostatnio:)
  5. Dołączam się do życzeń, zdrowych wesołych Panowie
  6. żyje żyje... tylko mnie wsysło :gwizdanie: a tak na serio to bede w niedziele na 100% nie wiem jak Mike ale ja juz mam wolne od szkoły do połowy stycznia także do zoba... :>
  7. mnie tez dopadła grypa wiec nie wiem czy przyjadę...
  8. Paru znajomych kupiło od nich auta i są zadowoleni, z tego co mi wiadomo to ściągają dobre wózki... o jakie auto Ci chodzi to zapytam kumpla, zna się z nimi :>
  9. Widzę, że tu ostro się dzieje, jeśli chodzi o spoty to dla mnie może być Cris, oddaję głos... A tak na marginesie to rozwala mnie jak "ktoś" robi selekcje ludzi po tablicach rejestracyjnych...
  10. Tak jak wspominałeś ustawimy sie o 18
  11. jak bedzie o 16 to nie dam rady, bo jak na złość mam szkołę od 16 do 18, także jak o 18 to chętnie... zrobiłem z moimi lampami tez porządek, odłączyłem te śmieszne ringi i dopasowałem wszystko, jest dużo lepiej, a i nic nie wycinałem, wystarczyło troszeczkę odgiąć blachę na błotnikach i lapmy weszły elegancko
  12. Akurat w ten weekend kończę o 16, także jest mi obojętne :gwizdanie:
  13. Dlatego właśnie postanowiłem sprzedać zimówki na 15 stalówkach i włożyć nowe na 16
  14. Proste:) leżą jak ulał... Wysłano z HTC Wildfire z użyciem Tapatalk Przynajmniej te ramki pasują , bo tamte co miałem z przodu była za długa...
  15. Jak chcecie zrobić ustawke w tygodniu to piszcie
  16. Napisz tylko kiedy mam podjechac
  17. dla mnie 2 ramki i naklejka zwykła:)
  18. To zależy o której będziecie:)
  19. Panowie co ze spotem w niedziele, jak pisałem wcześniej jestem w szkole do 18:15 tak jak Michał... Wiec czy umawiamy sie o 18:25 w Galerii Gołąbkowice, czy Wy się spotykacie o 16??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.