Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wolantt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wolantt

  1. Właśnie nie... [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 19:35_________________________________________________Jarek mi wykasował błędy, co prawda odcina go teraz na 3,5 tyś obrotów ale moc wzrosła nieziemsko... masakra aż jestem w szoku
  2. Przyszedł później, jak Was nie było, zostałem tylko ja, Siara i Loko, ale tylko obczaił i poszedł
  3. Frekfencja piękna, dziękuje również
  4. ja mam ładowarkę do laptopa na zapalniczkę to wezmę
  5. Mam ten sam problem, 3 tyś. obrotów i tryb awaryjny... Jarek, jeśli się uda to też poproszę logi turba :> pogadamy na miejscu
  6. Dobra cena, ja do swojego zapłaciłem 250 i są -30mm avant oczywiście, więc też dobry strzał siadł, oczywiście przesyłka gratis była
  7. #msg2913302 date=1328379257]moje też uje.... także wygram.Łukasz a Ty CB założyłeś?? Teraz założyłem bo używam A4 jako auta służbowego:) i dużo jeżdże więc chcąc nie chcąc sie przydaje...
  8. to ja wygram... hehe zresztą widziałeś mnie ostatnio i jest upier...lony konkretnie...
  9. Widziany nie widziany z tym pupa. Najlepsze lizaki chupa... Tak bedzie do rymu...
  10. widziany widziany:) Crisu też :gwizdanie:
  11. Tak jest
  12. Ja mogę zabrać, tylko dajcie znać najpóźniej godzinę przed spotem
  13. Zapodaj numer na PW to zadzwonie jak bede przejeżdzał
  14. Się pracuje proszę Pana jak będę w następnym tygodniu to podjadę do Ciebie
  15. Ja spadam w końcu sobotni wieczór trzeba coś zawalczyć dziś Widzimy się jutro na spocie :>
  16. zrob u Siebie taka glebe Ciekawe ile do NS bedziesz jechal. [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 18:12_________________________________________________ nie. a jak bym zaspal i tak nikt by mnie nie zwolnil :polew: będzie german style jak zmienie na inny bo do tego nie opłaca się dokładać, poza tym turbo klekot... Nikt Cie nie zwolni jesteś szefem sam dla siebie...
  17. taa... u nas tylko cross country
  18. Crisu tu masz german style... :gwizdanie: TWARDO I NISKO JAK MÓWI PISMO!!! http://autokult.pl/2011/05/25/german-style-czyli-jak-to-robia-niemcy-galeria/audi-a6-fot-img40-imageshack-us/top
  19. nie ściemniaj... tylko przyjedz :gwizdanie:
  20. Tak jest psze Pana Kto jeszcze będzie??
  21. ja odpadam... narazie mam inne wydatki... ;(
  22. To ma być german style?? :polew: chyba raczej cross country style... :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.