Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wolantt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wolantt

  1. narazie czekam na lampy, jak dojdą to pomyśle ale widzialem na allegro ori za 18 zł sztuka więc może w tym kierunku pójdę
  2. http://allegro.pl/fso-polonez-1-5x-coupe-1983-r-i2351493396.html Widzieliście kiedyś coś takiego ???
  3. dziś nie mam do tego głowy
  4. jak coś to dzwoń ja zawsze znajdę chwile... ale koleś poleciał po bandzie... to już chyba dawka śmiertelna
  5. nie ma problemu... trzeba sobie jakoś radzić... a jak chcesz to możemy wcześniej zrobić mini spota to opatrzysz co i jak
  6. Chodzą dużo czyściej przede wszystkim, aż się miło słucha, zobaczysz na spocie
  7. Ryba dobry wątek zapodałeś Sam ostatnio zawiodłem się na moim mechaniku i ostatni raz u niego naprawiałem swoje auto. I dlatego szukam dobrego mechanika i jestem ciekaw gdzie wy serwisujecie swoje auta chętnie pojadę do kogoś nowego z autem jakby coś kiedyś pasowało zrobić więc jak ktoś ma sprawdzonego mechanika to może by napisał w wątku lub na PW:wink: ---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ---------- A skąd to Łukasz dopadłeś głośniki bose? Będzie trzeba zobaczyć jak to gra na spocie bo z oryginalnymi szału nie ma co innego w b6 tam to jakość dźwięku mi osobiście pasuje:slina: co do mechanika to mam sprawdzonego i w miare taniego, także moge polecic jak ktoś chce... a co do głośników to narazie dorwałem na przód i to od naszego kolegi z forum, jeszcze zapodam tył i bedzie wypas
  8. głośniczki bose zamontowane a jak grają
  9. http://moto.allegro.pl/gwint-okucia-airride-poduszki-rubena-vw-passat-i2296989600.html wejdz sobie na pozostałe przedmioty sprzedającego i chyba przy aukcji do golfa 3 jest podana cena do A4, ale to jest taki sam zestaw jak do passata dzieki łukasz.ale tak jak mówiłem.tylko amory i poduszki. no tak
  10. http://moto.allegro.pl/gwint-okucia-airride-poduszki-rubena-vw-passat-i2296989600.html wejdz sobie na pozostałe przedmioty sprzedającego i chyba przy aukcji do golfa 3 jest podana cena do A4, ale to jest taki sam zestaw jak do passata
  11. kurde nie miałem głowy do tego, ale co się okazało mam jednak wyciągniętą żarówkę od airbaga... dlatego nie wywaliło błędu:facepalm: nie chcę zamawiać na allegro tej od A3 bo jak nie podejdzie to się będę z nią bujał... i tu pytanie do Michała, dasz rade na spocie wyciągnąć taśmę z A3?? czy przyjedziesz A4 ?? ---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ---------- Bajcy, ale pewnie teraz leży jak należy ---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- Bajcy, ale pewnie teraz leży jak należy
  12. LOKO ładnie Ci to wyszło :brawo:w czym to obrabiałeś ?? ---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ---------- i jak?? fajnie leży?? przyjedz w niedziele opatrzymy ---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ---------- i jak?? fajnie leży?? przyjedz w niedziele opatrzymy
  13. zapomniałeś dodać, że od potu...
  14. poczekajmy do niedzieli rano, zobaczymy co będzie... z tego co sprawdzałem prognozę pogody to ewentualnie jakieś przelotne burze, także może nie będzie źle
  15. mam ori ale jedno się zacięło i nie chciało działać... ale teraz już jest dobrze
  16. Wszystko pięknie działa tak jak w opisie kolegi cherry24 naprawiłem... poszło gładko WD 40 i nie trzeba było rozbierać, teraz jeszcze podpiąć po centralke i będzie wypas
  17. A dziś naprawiłem składanie lusterek jeszcze tylko podepnę do centralki i pełen wypas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.