Treść opublikowana przez wolantt
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
lampy założone...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
narazie czekam na lampy, jak dojdą to pomyśle ale widzialem na allegro ori za 18 zł sztuka więc może w tym kierunku pójdę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To chyba proste...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://allegro.pl/fso-polonez-1-5x-coupe-1983-r-i2351493396.html Widzieliście kiedyś coś takiego ???
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dziś nie mam do tego głowy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
raczej mnie to nie ominie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jak coś to dzwoń ja zawsze znajdę chwile... ale koleś poleciał po bandzie... to już chyba dawka śmiertelna
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie ma problemu... trzeba sobie jakoś radzić... a jak chcesz to możemy wcześniej zrobić mini spota to opatrzysz co i jak
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
masz na PW
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chodzą dużo czyściej przede wszystkim, aż się miło słucha, zobaczysz na spocie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba dobry wątek zapodałeś Sam ostatnio zawiodłem się na moim mechaniku i ostatni raz u niego naprawiałem swoje auto. I dlatego szukam dobrego mechanika i jestem ciekaw gdzie wy serwisujecie swoje auta chętnie pojadę do kogoś nowego z autem jakby coś kiedyś pasowało zrobić więc jak ktoś ma sprawdzonego mechanika to może by napisał w wątku lub na PW:wink: ---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ---------- A skąd to Łukasz dopadłeś głośniki bose? Będzie trzeba zobaczyć jak to gra na spocie bo z oryginalnymi szału nie ma co innego w b6 tam to jakość dźwięku mi osobiście pasuje:slina: co do mechanika to mam sprawdzonego i w miare taniego, także moge polecic jak ktoś chce... a co do głośników to narazie dorwałem na przód i to od naszego kolegi z forum, jeszcze zapodam tył i bedzie wypas
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
głośniczki bose zamontowane a jak grają
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a co gazet nie czytasz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://moto.allegro.pl/gwint-okucia-airride-poduszki-rubena-vw-passat-i2296989600.html wejdz sobie na pozostałe przedmioty sprzedającego i chyba przy aukcji do golfa 3 jest podana cena do A4, ale to jest taki sam zestaw jak do passata dzieki łukasz.ale tak jak mówiłem.tylko amory i poduszki. no tak
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://moto.allegro.pl/gwint-okucia-airride-poduszki-rubena-vw-passat-i2296989600.html wejdz sobie na pozostałe przedmioty sprzedającego i chyba przy aukcji do golfa 3 jest podana cena do A4, ale to jest taki sam zestaw jak do passata
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Świetnie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kurde nie miałem głowy do tego, ale co się okazało mam jednak wyciągniętą żarówkę od airbaga... dlatego nie wywaliło błędu:facepalm: nie chcę zamawiać na allegro tej od A3 bo jak nie podejdzie to się będę z nią bujał... i tu pytanie do Michała, dasz rade na spocie wyciągnąć taśmę z A3?? czy przyjedziesz A4 ?? ---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ---------- Bajcy, ale pewnie teraz leży jak należy ---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- Bajcy, ale pewnie teraz leży jak należy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
LOKO ładnie Ci to wyszło :brawo:w czym to obrabiałeś ?? ---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ---------- i jak?? fajnie leży?? przyjedz w niedziele opatrzymy ---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ---------- i jak?? fajnie leży?? przyjedz w niedziele opatrzymy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zapomniałeś dodać, że od potu...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
spoko loko dawaj reszte
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
poczekajmy do niedzieli rano, zobaczymy co będzie... z tego co sprawdzałem prognozę pogody to ewentualnie jakieś przelotne burze, także może nie będzie źle
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mam ori ale jedno się zacięło i nie chciało działać... ale teraz już jest dobrze
-
[ALL B5] Naprawa elektrycznie składanych lusterek - zapieczone tryby fotorelacja
Wszystko pięknie działa tak jak w opisie kolegi cherry24 naprawiłem... poszło gładko WD 40 i nie trzeba było rozbierać, teraz jeszcze podpiąć po centralke i będzie wypas
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A dziś naprawiłem składanie lusterek jeszcze tylko podepnę do centralki i pełen wypas
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ogień z d*py...