Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wolantt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wolantt

  1. faktycznie ten pod MM miał nasze okoliczne blachy
  2. w sumie to nic nowego tam niema więc po co nowy wątek ??
  3. dokładnie a u mnie tył dziwnie sterczy ...
  4. i chyba będą czarne ale po zimie...
  5. oczywiście 17" a o tym żółtym to jeszcze pomyśle
  6. Widziałem... cały czas obserwuję ten wątek Bo kupiłem takie fele i zastanawiam się co z nimi zrobić
  7. Co myślicie jakbym zrobił je w takim kolorze ?? <br /><br />
  8. nie wiem jaka szeroka felga, ale koleś ma je na passacie b5 i nie są schowane, ładnie pasują, więc w audi jest inaczej?? ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ---------- ok... koleś ma dystansy przód 1cm i tył 3 cm, także dlatego ładnie leżą
  9. et 55 opony 225/45/17 więc jak myślisz, brać ??
  10. Lakiernik mi zadzwonił, że zderzak mogę odebrać w sobotę o 8 ... także na montaż halo raczej nie będę miał czasu ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ---------- Panowie mam do wytargania 17" RH za dobre pieniądze... co myślicie ?? <br /><br />
  11. mam nadzieję, że się wyrobie... tzn lakiernik bo inaczej to przyjadę focusem póki co auto wygląda tak : <br /><br />
  12. akurat Ciebie się to nie tyczyło Panie kolego... bo jesteś na każdym spocie
  13. Zróbcie sobie: "Podanie o zezwolenie na spota" ... co poniektórzy
  14. piękna jest... i jeszcze ten silnik
  15. A foto gdzie? Lepiej się teraz prezentuje? Piotrek a jak myślisz... Jest i foto angielskie czy eu? Oczywiście, że angliki... ale Valeo ma ten plus, że w lampie jest bajer do przestawiania na eu to po pierwsze... Po drugie, szukałem, szukałem i wpadłem na pomysł taki, że jeśli ktoś wystawia na allegro aukcje z całym autem na części to pewnie lampy też ma na sprzedaż... i się nie myliłem, podzwoniłem, popytałem, i znalazłem... koleś miał lampy, jedna była spoko, a druga miała urwane zaczepy, ale kosz pospawania to 20 zł, i teraz najlepsze: cena lamp 250 z przesyłką także dobry dil siadł... a tak na marginesie mam ringi do sprzedania jakby ktoś chciał
  16. A foto gdzie? Lepiej się teraz prezentuje? Piotrek a jak myślisz... Jest i foto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.