Treść opublikowana przez wolantt
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nad ranem na weselu kumpla to był hit:decayed:, na trzeźwo ciężko to przełknąć są gusta i guściki... ale faktycznie na trzeźwo ciężko to wchodzi
-
[B5 AFN] Zakochani w Audi B5 I 2k17 I Spojler A7 I Japan
Dominik wyszło to super, muszę dokładnie obczaić na dzisiejszym wigilijnym spocie a ostatnio na jagiellońskiej w pierwszej chwili Cię nie poznałem przez te buty zimowe
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
myjnie bezdotykowe na mrozie działają ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No widzisz Mike znowu mamy coś wspólnego ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- Za marzenia to ja bym dożywocie dostał albo od razu pluton egzekucyjny ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- No Luki jak będziesz się wybierał na spota to daj znać żebyśmy przy wjeździe poczekali jakby Cię trzeba było wnieść na parking założyłem CB to będę Was wołał jak będę jechał, w sumie to od tej samej strony wjedziemy, jak dla mnie od starego sącza jest lepsza droga
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no to widzę, że na wiosnę czeka mnie trochę roboty dzięki za info:decayed:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
też zabrać ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ok
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja jak wjeżdżam to spoko nawet dokładnie mam 0,5 cm luzu i przechodzi na styk a jak wyjeżdżam to zawsze czymś przecieram delikatnie tak po środku może trochę bliżej przednich kół no ale na lato i tak będzie niżej więc będą mnie ratowały tylko deseczki na progu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tylko teraz mam takie brudne auto, że nie mam jak przykleić ale do niedzieli się uda
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
to jest z S3. Ramkę przerzuciłem z oryginalnej, trochę skróciłem gałkę i wcisnąłem Oryginalna gałka mieszek zmiany biegów AUDI A3 S3 (2766562882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany 21-12-2012 at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2012 at 12:01 ---------- UPDATE: Tak więc najwyższa pora zabrać się nieco za mechanikę - suszarka AWX siedzi już jakiś czas, ale nie był robiony program, po nowym roku będzie nowy soft, centralny cooler, dolot z kwasa i wtedy wrzucę jakieś kreski. Z zewnątrz też trochę się pozmienia, mam nadzieję że ogarnę wszystko do sezonu, a mianowicie - Zderzak S4 na gładko, klapa tył custom pod blachę USA, dokładka zderzaka z tyłu zespolona ze zderzakiem, lampy polifty całe czerwone i koła - 19 cali z BMW 8,5J przód i 9J tył na kapciach 215/35/19 jakby jeszcze coś doszło będę informował jak chcesz ogarnąć tą klapę tył, bo bardzo mnie interesuję ten temat
-
[B5 AFN] Mój srebrny Avancik
Twój starszy o rok, mój bez automatu i praktycznie takie same są i też z Włoch bezawaryjności życzę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I doszła już nklejka Wysłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ---------- co masz na myśli? regulacje na gwincie czy wysokość od ziemi do nadkola?? no to jeśli chodzi o gwint to na 17 cm gwintu patrząc od dołu gwintu jest na przodzie 7 cm a na tyle 9 cm a jeśli chodzi o wys. od ziemi do nadkola to z przodu jest 60,5 cm a z tyłu 61,5 ---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Łukasz regulowałeś zawias czwarty raz? Jarek, dokładnie tak ale są plusy bo teraz już wiem jak się tym bawić i już mam opcje na lato i zimę, właśnie przed chwilą skończyłem Wysłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Maluchem to nie takie rzeczy się robiło Wysłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Bryka lux tylko pomyśl o lampach polift na przód ---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ---------- i cały czas mnie gonisz w sygnaturze
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No ciekawie wyglada Wysłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
trochę inne Zawieszenie Gwintowane Audi A4 B5 TuningART GWINT (2856385847) - motoAllegro
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to przywieziesz te kierunki jak coś ?? mam je na aucie to jak coś to je wygrzebiemy:grin: damy radę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to przywieziesz te kierunki jak coś ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wcześniejsze auto też miałem na glebie więc jestem przyzwyczajony
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
łukasz obawiam sie ze z blacha pod silnikiem to ty juz nigdzie nie przejedziesz.obnizy sie kilka cm. aluminium nie jest ciężkie, bo o to mi chodziło ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- Ryba to bierzesz te amory ze springami ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
fajna gała
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba raczej będę omijał wszystkie progi szerokim łukiem, a co do low&slow to już zamówiłem wlepe na tył Jarek masz jakiś namiar do tego kolesia bo wczoraj szukałem takich płyt pod silnik i nic nie znalazłem, a przed chwilą skończyłem prace przy regulacji gwintu i powinno być ok i to co najciekawsze jak był rozkręcony to masakra strasznie twardy i skakał jak pooebany a jak go skręciłem, teraz jest spoko tył sie troszkę chowa w nadkolach a przód jest na styk i zrobił się trochę bardziej miękki zdziwiło mnie to ale poszukałem na różnych forach i to prawda
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no ja już spodem przecharatałem parę razy w ciągu 2 dni... zapowiada się ciekawie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
true story