Treść opublikowana przez wolantt
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Te 19" fajne ale $$$
-
[B5 1Z] A4 TDi
nawet koza się się prezentuję
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
te same lampy ma koleś na GD blachach ale nicku nie pamiętam, jeśli o mnie chodzi to pass
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A dziś wieczorem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
White Rabbit pękł wczoraj ale jednak Honey jest lepszy
-
Aczwóreczka by Wolantt
ja muszę malować bo mam po gradobiciu... a jak już będę malował to pójdzie na czarno plastidip czy folie zerwiesz w razie czego, także jest to dobra alternatywa, a co do gwintu to polecam prze jedyna zabawka
-
Aczwóreczka by Wolantt
Za ciemno? sam się nad czarnymi zastanawiam no to czeka mnie trochę zabawy ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- a myślisz o czarnym dachu ??
-
Aczwóreczka by Wolantt
najpierw wymaluje lampy a potem się zobaczy
-
Aczwóreczka by Wolantt
chodzi Ci o żeby wrócić do chromu ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Już poprawione. A tobie to chyba trzeba by życzyć płaskich progów zwalniajacych Co do następnego auta to się zobaczy pewnie już wkrótce płaskich progów i równych dróg Jarek tylko tym razem się postaraj
-
Aczwóreczka by Wolantt
mogłoby to ciekawie wyglądać, tylko czy nie za ciemno z przodu?? no ale ładnie by się komponowało z pozostałymi czarnymi dodatkami
-
Aczwóreczka by Wolantt
tylko, że chce zrobić us i nie wiem czy z czarnym środkiem dobrze to wyjdzie, a i wsteczny pójdzie w czerwono folią także tylne lampy zostaną, nie będę zmieniał na polifta ale dzięki za rade, musiałbym to obczaić
-
[B5 ADR] Audi A4 B5 tygrys
fajne fele tylko gleba by zgrzała
-
[B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro
zacna powodzenia w modach
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek dlaczego zerowych ?? ---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ---------- aaa i apropos wszystkim również życzę spełnienia marzeń a Jarkowi życzę szybkiego powrotu do
-
Aczwóreczka by Wolantt
to weź te kierunki jak coś póki co założę ale w przyszłości chcę iść w kierunku wersji US ale to narazie plany bo ciężko dostać klapę tylną ---------- Post dopisany 24-12-2012 at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2012 at 22:06 ---------- Takie tam foto wigilijne i wlepa low&slow
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja bede chciał sobie zrobić wlepę, slow, but low:naughty: ---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ---------- http://westart.pl/files/naklejka_low_king_slow_but_low.PNG już mi się podoba
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ---------- btw robił ktoś jakieś fotki wczoraj na spocie ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
niezły bajer ale chyba nie kupie już drugiej połówki tego zacnego zestawu, może na inna okazję
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zostawiłem go na 1-szy dzień świąt
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dzięki za spota chłopaki i nie spijcie się za bardzo na święta
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no ja też będę, tylko zahaczę o myjnię
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
o dziwo to moja pierwsza niedziela bez kaca od kilku miesięcy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
fajna kicia jest na teledysku 38 sek i 46 sek
-
[B5 AFN] Zakochani w Audi B5 I 2k17 I Spojler A7 I Japan
możesz się podzielić jak Ci zbywa