Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wolantt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wolantt

  1. wolantt odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nawet koza się się prezentuję
  2. te same lampy ma koleś na GD blachach ale nicku nie pamiętam, jeśli o mnie chodzi to pass
  3. White Rabbit pękł wczoraj ale jednak Honey jest lepszy
  4. ja muszę malować bo mam po gradobiciu... a jak już będę malował to pójdzie na czarno plastidip czy folie zerwiesz w razie czego, także jest to dobra alternatywa, a co do gwintu to polecam prze jedyna zabawka
  5. Za ciemno? sam się nad czarnymi zastanawiam no to czeka mnie trochę zabawy ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- a myślisz o czarnym dachu ??
  6. najpierw wymaluje lampy a potem się zobaczy
  7. chodzi Ci o żeby wrócić do chromu ??
  8. Już poprawione. A tobie to chyba trzeba by życzyć płaskich progów zwalniajacych Co do następnego auta to się zobaczy pewnie już wkrótce płaskich progów i równych dróg Jarek tylko tym razem się postaraj
  9. mogłoby to ciekawie wyglądać, tylko czy nie za ciemno z przodu?? no ale ładnie by się komponowało z pozostałymi czarnymi dodatkami
  10. tylko, że chce zrobić us i nie wiem czy z czarnym środkiem dobrze to wyjdzie, a i wsteczny pójdzie w czerwono folią także tylne lampy zostaną, nie będę zmieniał na polifta ale dzięki za rade, musiałbym to obczaić
  11. fajne fele tylko gleba by zgrzała
  12. Jarek dlaczego zerowych ?? ---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ---------- aaa i apropos wszystkim również życzę spełnienia marzeń a Jarkowi życzę szybkiego powrotu do
  13. to weź te kierunki jak coś póki co założę ale w przyszłości chcę iść w kierunku wersji US ale to narazie plany bo ciężko dostać klapę tylną ---------- Post dopisany 24-12-2012 at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2012 at 22:06 ---------- Takie tam foto wigilijne i wlepa low&slow
  14. ja bede chciał sobie zrobić wlepę, slow, but low:naughty: ---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ---------- http://westart.pl/files/naklejka_low_king_slow_but_low.PNG już mi się podoba
  15. ---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ---------- btw robił ktoś jakieś fotki wczoraj na spocie ??
  16. niezły bajer ale chyba nie kupie już drugiej połówki tego zacnego zestawu, może na inna okazję
  17. zostawiłem go na 1-szy dzień świąt
  18. dzięki za spota chłopaki i nie spijcie się za bardzo na święta
  19. no ja też będę, tylko zahaczę o myjnię
  20. o dziwo to moja pierwsza niedziela bez kaca od kilku miesięcy
  21. fajna kicia jest na teledysku 38 sek i 46 sek
  22. możesz się podzielić jak Ci zbywa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.