Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wolantt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wolantt

  1. jak to mówią raz gorzej raz gorzej
  2. ja nic nie słyszałem ale jakby coś to jestem chętny byle nie w lutym
  3. Od nas z forum. Ale z ceną to lekko przesadził Łukasz a co z klapą USA? koleś chciał 400 ale mam teraz inne wydatki... ogarnę coś na miejscu nawet samą blende jak coś nawet od a6 od biedy ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- coś takiego
  4. Oferta - Audi A4 - Witam, do sprzedania mam AUDI A4 B5 1.9TDI. Auto jest przebudowane na RS4 B5. Zostały zmienione: zderzaki przód +tył zwężone p widzieli ???
  5. tak to ja trzeba było trąbić mini sopta byśmy zrobili
  6. mi ostatnio już zaczęło się wieszać ale poradziłem sobie bez czyszczenia mam dobry patent na to
  7. też niedawno wróciłem, tyle że przez brzesko jechałem no i 1,5 godziny z Azorów tj. Kraków Północ koło Ikei do domu na A4 150 cały czas, przynajmniej przedmuchałem turbo a cały dzień jazdy po krk na gwincie bezcenny na szczęście bez przygód
  8. miałem podobnie i oczywiście robiłem za pług
  9. mogę dać w głównym wątku listę chętnych. mnie i Adama możesz wpisać jak coś
  10. Piękna aczwóreczka a co do lamp przednich to możesz kupić soczewki nie zespolone do przed lifta
  11. rozumiem oczywiście Twój wybór, jednak ja wyznaję zasadę lowORno !!!
  12. a będziesz chciał jechać na VAGa to go opuścisz na max, a sprongi zostawiasz na seryjnych amorach??
  13. Jarek mi się udało już całkowicie do ładu z gwintem, ale jeśli chodzi o twardość to jam mam wyżej auto czyli gwint bardziej skręcony to jest miękko bo masz większy skok amora a przy rozkręconym jest mniejszy skok i przez to jest twardszy, przynajmniej u mnie tak jest, a poza tym jak byś chciał opuścić o 30 mm to raczej regulacja gwintu zaczyna się od -30mm do -80mm tak jest u mnie więc skręcony na maxa będziesz miał -30mm i powinno być lux ---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ---------- LOKO pozazdrościć
  14. temat był poruszany na wigilijnym spocie, ja jestem za więc reszta niech się wypowie
  15. wyglądało to fajnie a ja jeszcze później pojechałem pod Gołąbkowice bo tam mieli spota z klubu 80-tek, co prawda jak przyjechałem to był tylko kolega z A4 sedana co był u nas chwilę i jeszcze dwie 80, ale podobno było ich siedmiu, nawet Matys był i mówili, że to pierwszy ich taki oficjalny spot, w każdym razie może podjadą za 2 tygodnie do nas
  16. to gdzie w końcu ustawka ??
  17. Wszystkie stuki zlikwidowane teraz jest tak jak powinno być a kto jutro spotuje ???
  18. jednak odpuszczam stal... ale kto wie co będzie do wiosny póki co to nie mogę się uporać z tyłem, coś się dziwnie tłucze, już rozbierałem to 2 razy i dalej nic nie wyczaiłem w sobotę podejście nr 3 prawdopodobnie chodzi o skok amora, bo są 2 opcję z tyłu i chyba muszę zrobić krótszy skok przy tej glebie no ale wszystko się okaże w sobotę
  19. Ryba, ale ta płyta do b6 a poza tym alu nie zostawia iskier tak jak sanki
  20. aaaa 600F ale i tak ma ze 100 kucy, więc ogień jest na każdym biegu
  21. RR 600 fajna sztuka jeśli w takim malowaniu to wypas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.