Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od niedawna stałem się posiadaczem Audi A4 B5 1.6 AHE rocznik 1998 (wersja po małym liftingu) kupiłem go od 1 właściciela w Niemczech rocznik 30:naughty: przebieg oryginalny 45 tyś. km ostatni seriws w Niemczech w serwisie Audi w Czerwcu przebiegi roczne niecałe 3 tyś km... :grin:Wyposażenie posiada raczej podstawowe:

- ABS

- wspomaganie kierownicy

-4 poduszki

-Climatronic

-centralny zamek

- elektryczne podgrzewane lusterka

- elektryczne szyby z przodu

- Audio Audi chorus

- alufelgi oryginalne 15

- podświetlane 4x drzwi od dołu

plany na przyszłość to utrzymanie stanu taki jaki jest a możecie, mi uwierzyć ale w środku pachnie nowością:).

Z racji swojego wieku 31 lat:grin: i wiecznego lamentowania Żony chyba za dużo w nim nie będę grzebał zresztą szkoda mi trochę z racji stanu auta. Generalnie kiedyś swoje poprzednie auta modyfikowałem gwintem i szeroką felgą (projekty były na Vwzone ale chyba już ich nie ma.

Klika zdjęć świeżo po przywiezieniu do PL.

p1200059y.jpg

p1200091.jpg

p1200070.jpg

p1200106.jpg

p1200109m.jpg

Opublikowano

O kurde, ale egzemplarz ja nie moge :banan: Funkiel nówka nie śmigana :decayed:

Opublikowano

Ale jaja, pozazdrościć furki...

Opublikowano

Taki to tylko do oglądania, nie do jeżdżenia bo szkoda :wink: tylko pozazdrościć takiej sztuki - troszkę szkoda że 1.6 ale nie można mieć wszystkiego :wink:

Opublikowano
  • Autor

No niestety sprzedałem swój poprzedni samochód na szybko bo trafiła się ta okazja i będę musiał w końcu nim wyjechać:) Ale dziś pada deszcz to A4 stoi w garażu :)

Opublikowano

w końcu ktoś potwierdził że jeszcze jakieś perełki są za Odrą:)

Teraz musisz znaleść sobie coś do rezania bo tego bym nie ruszał:)

Opublikowano
  • Autor

Tak na szybko podpytam mam audio Chorus i są głośniki z przodu z tyłu w drzwiach i chyba jakieś fabryczne w półce (z "mocnym"basem) to jest to system Bose?

Opublikowano

Gratuluje cukierka,

przebieg - marzenie

Opublikowano

niestety nie jest to Bose, ale możesz sobie dołożyć, nie zepsuje to furki ;)

Opublikowano

hmm dziwną wartość wskazuje ten licznik :naughty: W większości przypadków to przed tym wskazaniem licznika pojawia się liczba 2 lub 3 :decayed: Gdybym kupił taki egzemplarz jak Ty to prawdopodobnie nie prędko zmieniłbym auto :wink:

Opublikowano

Faktycznie mały przebieg.U mnie w domu jest drugi samochód citroenC5 z 2007/2008r i ma 18 tys przebiegu już.

Mnie się wydawało,że w 98 jeszcze montowali ten starszy typ kierownicy 4 ramiennej?

Opublikowano

gucionexia, od 97 był pierwszy lift i wtedy montowali już nowe kierownice.

Opublikowano

Gratuluje. Ja kupiłem swoje auto przy przebiegu 145 tys. i było w środku w stanie idealnym .. to Twoje jest prawie nowe :kox:

Tak na szybko podpytam mam audio Chorus i są głośniki z przodu z tyłu w drzwiach i chyba jakieś fabryczne w półce (z "mocnym"basem) to jest to system Bose?

Niet. Pewnie masz głośniki Nokia.

Jak coś to mam Concerta do sprzedania ..estrada to to nie jest..ale ciut lepsze niż chorus.

Opublikowano

Mega wypas :)

ps.

Kumpel ma w garażu 97' przebieg 0 :) Z muzeum szkolnego :)

Opublikowano

:slina:

przebieg miazga , lakier też wygląda na zadbany :wink:

gratulacje zakupu

---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

ps.:grin: połowa aut w Polsce nie ma tak czystej podsufitki, jak czystą Ty masz tapicerkę w bagażniku :polew:

Opublikowano
Mega wypas :)

ps.

Kumpel ma w garażu 97' przebieg 0 :) Z muzeum szkolnego :)

daj jakies foto

Opublikowano

ale brynia

pierwsze spojrzenie na przebieg i można się z przebiegiem dziennym pomylić :decayed:

bardzo ładny kolor :wink:

Opublikowano
Mega wypas :)

ps.

Kumpel ma w garażu 97' przebieg 0 :) Z muzeum szkolnego :)

daj jakies foto

Powiem mu żeby mi przesłał :) tyle że tamta nie posiada silnika hehe:) Folie ma na siedzeniach byłem jednym z pierwszych którzy siedzieli w niej :) Przystosowana jest pod 1.9 tdi (Ori opony wszystko tak jak wyjechała z salonu) :)

Opublikowano

ta szybka z licznika cos porysowana??? czy mi sie wydaje??:wink:

Opublikowano

ja cie nie moge... chyba jedyna sztuka na allegro ]; trafic takiego diesla masakraaa hahahah

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.