-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Wczoraj zamówiony olej z filtrem dziś już paczka u mnie kojejne udane zakupy pozdrawiam
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć prośba o wycene olej Motul 5w40 X-CESS plus filtr oleju (wkład) do VW Polo 9n 2004 rok 1.2 12v.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Kolejny zakup u Kolegi@dzik i kolejna pozytywna ocena, szybka wysyłka paczka dobrze zabezpieczona i olej z pewnego źródła polecam i jeszcze tu wrócę Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony wielosezonowe
Ja mogę polecić opony Fulda Multicontrol kupiłem rodzicom do polo 9n. Latem opony bardzo ciche dobre zachowanie na mokrym asfalcie. Testowałem teraz je po ostatnich opadach śniegu i nie widzę różnicy między moimi obecnymi sava 4- letnie. Na tyle dobrze się jechało że sam zastanawiam się nad zakupem do a4 i co najważniejsze maja homologację zimową. Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć, prosiłbym o wycene: 1. Olej Motul 5w40 X-CESS 2. FIltr oleju MANN 3. Czarna listwa na (dolna) prawe drzwi ze spinkami do Audi A4 b5 98 rok Pozdrawiam Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć, prośba o ceny za olej Motul 8100 X-cess 5W40 + filtr Mann, Knecht?
-
Spotkania na drodze
Wczoraj w Warszawie ładnie byłem obtrąbiony przez srebrne a4b6 Avant załapałem po chwili o co chodzi bo byłem skupiony na szukaniu ulicy Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka
-
wysoka temperatura/ brak obiegu/ 1.6 AHL
Zamiast kupować zegarów może warto te wysłać do naprawy w Żorach słyszałem że jest jakaś firma co naprawia zegary chyba silniczek jest do wymiany.
-
wysoka temperatura/ brak obiegu/ 1.6 AHL
A ze tak zapytam co ma licznik do wskazań VAG? I zimnego dolnego węża? Robiłeś test zegarów na vagu i dopiero wyszło?
-
wysoka temperatura/ brak obiegu/ 1.6 AHL
A Ty sprawdzałeś te termostaty przed montażem? Czy zalożyłeś tak jak ja że są sprawne? [emoji6]
-
wysoka temperatura/ brak obiegu/ 1.6 AHL
Jutro wstawię samochód wyciągnę termostat i sprawdzę co z nim. Chłodnica sprawna sprawdzana w piątek była.
-
wysoka temperatura/ brak obiegu/ 1.6 AHL
Czujniki już mam dwa w zapasie sprawne a tak serio to zmieniłem na oryginalny i temperatury są takie same zegary też miały robione test vagiem i są sprawne. Ja obstawiam cały czas ten termostat ale chwilowo nie mam czasu znowu rozbierać "pół" auta.
-
wysoka temperatura/ brak obiegu/ 1.6 AHL
Ja mam np. Wiskoze do zrobienia ale co to ma być chłodzic jak chłodnica po długiej jeździe ma 70 stopni a na VAG wszędzie 100 stopni i dolny wąż ledwo ciepły. Pytanie czy termostat może się tak przywiesic że otwiera się tylko w minimalnym stopniu?
-
wysoka temperatura/ brak obiegu/ 1.6 AHL
U mnie nie było żadnego przegrzania a cuda pojawiły się od ruszenia termostatu. Sprawdzales termostat czy sprawny przed założeniem? Jeszcze mam pomysł żeby wyjąć termostat i zobaczyć jak auto się zachowuje po zagrzaniu.
-
wysoka temperatura/ brak obiegu/ 1.6 AHL
Płyn widać jak leci na wolnych obrotach po przygazowaniu leci intensywnie po odkreceniu zbiorniczka poziom się szybko podnosi