Treść opublikowana przez wolantt
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
o wywaleniu niema mowy, ewentualnie podniosę znacznie ale fakt jak Mike mówi na równym asfalcie jest bosko :decayed:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ejjj ma być slow&low a, że przy tym jest niepraktycznie, no trudno, zobaczymy po jakim czasie się złamie i będzie mnie to tak denerwowało, że w końcu go podniosę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mike coś za coś... mimo wielu "przeszkód" sam bym zaryzykował Spoko spoko narazie testuje różne ustawienia, na lato na pewno będzie nisko i póki co też się chcę trochę nacieszyć a LOKO dobrze mówisz, niema ryzyka niema zabawy, no i faktycznie niewiem czy bym wjechał na podziemny w ch gołąbkowice, a na sandecje są 2 wjazdy także któryms może wjadę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ok to jak coś to pisz, i załóż do niedzieli obczaimy jak to wygląda na żywo:wink: ---------- Post dopisany 17-12-2012 at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2012 at 22:10 ---------- wczoraj oczywiście musiałem podnieść auto trochę jeszcze o cały 1cm, bo mi koła obcierały o nadkola i nie wiem czy jeszcze nie będę musiał trochę podnieść bo póki co to muszę wybierać same proste i równe odcinki żeby się przemieszczać po mieście
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dużo roboty z tymi lampkami ??
-
Aczwóreczka by Wolantt
ok możemy się dogadać przyjedz na świątecznego spota to zrobimy dila ---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- gwint jest super ale twardoooo masaka:kwasny: właśnie jestem ciekaw jak sie jezdzi na gwincie obecnie mam koni sporta wiec już jakaś zapowiedz skakania w aucie jest powiem Ci, że nie spodziewałem że aż tak będzie twardo, odbija się jak piłeczka ping pongowa, no ale gleba musi być, to nic, że jest to niewygodne, niepraktyczne itd. ale jak to zawsze u mnie jest, chcąc nie chcąc zawsze sobie utrudniam życie :grin:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ile maja jeszcze %?ja mam czerwone sprezyny.powinny pasowac chyba. na jesień byłem na diagnostyce mają około 75%... szału niema ale nic im nie jest i dobrze tłumią, a niebieskie springi troszkę twardsze także jak chcesz to Ci to opchnę za jakąś rozsądną cenę, pisz jak coś
-
Aczwóreczka by Wolantt
ok możemy się dogadać przyjedz na świątecznego spota to zrobimy dila ---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- gwint jest super ale twardoooo masaka:kwasny:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba jak coś to żółte amory ze skróconym skokiem i springi AP niebieskie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
btw jakby ktoś potrzebował zawias -35 przód amory + springi i tył springi oddam w promocyjnej cenie
-
Aczwóreczka by Wolantt
Dzięki Siara
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
będzie będzie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
czyli pod kolor lusterek ---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No Panie Wolantt heh teraz to leży jak należy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
trzeba wykorzystać + temp.
-
Aczwóreczka by Wolantt
kiere sam zakładałem ale to jest z b6 w sumie to taka sama jak z polifta, nie mam żadnej fotki wnętrza
-
Aczwóreczka by Wolantt
co do przodu masz rację, faktycznie muszę coś z tym zrobić ale to dopiero na wiosnę, a i jeszcze jedno na wiosnę dach idzie w czarno a co do lamp tył polift to pomyśle a kierunki faktycznie aż się proszą o wymianę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
przymierz srebrny i czarny to się okaże
-
Aczwóreczka by Wolantt
Witam wszystkich, już od ponad roku jestem zarejestrowany na forum, ale jakoś nie było czasu opisać autka Posiadam A4 przywiezioną z Włoch, w kraju jestem drugim właścicielem, auto jest z 1997 roku kolorek srebrny, wyposażenie praktycznie seria: - 2x airbag - 4x el. szyby - el. lusterka oraz el. składanie lusterek Silnik AFN bez wirusa ale może w przyszłości coś będzie. Co do auta mam jakiś plan, powoli zaczynam do realizować ale długa droga przede mną... Zacznę od początku: Samochód posiadał Ringi z przodu, wyglądało to koszmarnie, poza tym zawieszenia seria więc było wysoko... Tak więc kupiłem lampy polift na przód i wymieniłem, oraz w międzyczasie zawieszenie H&R -30 oraz felgi 17" Borbet Następnie Borbety poszły na sprzedaż, i wróciłem do starych 16" na których miałem zimę, postanowiłem pomalować je na czarno oraz gril i lusterka i znaczek z tyłu Ostatnio jednak zakupiłem gwint i posadziłem trochę auto i na tył poszedł DOPE W przyszłości chciałbym zmienić środek, bo jest seria, inne fotele to napewno, i na lato jakieś fajne 17", wszystkie sugestie i podpowiedzi mile widziane.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
na początek będzie musiało, ale docelowo jednak będzie 17", Mike co mailem do ch gołąbkowice ??? ---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ---------- i nawet dope jest na tyle- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
60 cm- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a wygląda to tak... jeździ się ciężko, także posprawdzam co i jak przez tydzień i podniose jeszcze- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a ja dziś założyłem gwint, trochę za bardzo skręciłem bo nie mogłem wyjechać z garażu, jutro strzelę jakaś fotkę, i odkręcę 1 cm z przodu i 2 z tyłu- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dokładnie Jarek tam pracuje, a mi w środę pstryknęło o 8:30 rano na Rdziostowie jak jechałem do pracy - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt