Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wolantt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wolantt

  1. Ja dziś przyjechałem do pracy i koniec ani do przodu ani do tylu ... Masakra ---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------
  2. Widzę ze bez walki nie oddasz podium Nawiedze Cię w czwartek w robocie
  3. Apropos statystyk to nawet nie wypadam złe
  4. Podbija statystyki Bez urazy Siara
  5. Ciężkie życie gwiazdy hahaha
  6. Ze niby na serii lepiej sie jeździ ??? Mike felgi super widziałem na żywo
  7. foty spoko ale jakbyś trzymał prosto aparat
  8. jak opatentuję to dam Ci znać
  9. no nieźle, ale już wiem mniej więcej jak to zrobić i mam kolesia co kryje dachy, ma nożyce i giętarkę także 220 pln to sporo myślę z w 60 pln się zmieszczę ale dzięki ryba za info podglądnąłem jak to mniej więcej ma wyglądać
  10. Potwierdzam insignia sie wozila żywo
  11. u mnie nie mówił ani o spryskach, ani o samopoziomie, tylko że lampy muszą mieć homologację, nie chciałem się z nim kłócić, bo chciał mi dowód wziąść za brak przedniej, i podjebkę tylnej blachy:facepalm: No to miałeś farta ze Ci nie zabrali ---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ---------- Ślepy mam oznaczenie 00DC to jest to ??? akurat jechałem z ratunkowego, z przeciętym palcem, to chłopa ubłagałem, ale blachy póki co wracają na swoje miejsce:doh: co do oznaczeń to tak, masz tak jak u mnie http://images3.fotosik.pl/269/21c730a3330676f9.jpg czyli nie mam się czego bać ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ---------- jak wystarczy czasu w piątek to się pobawimy bo mam miga w domu
  12. u mnie nie mówił ani o spryskach, ani o samopoziomie, tylko że lampy muszą mieć homologację, nie chciałem się z nim kłócić, bo chciał mi dowód wziąść za brak przedniej, i podjebkę tylnej blachy:facepalm: No to miałeś farta ze Ci nie zabrali ---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ---------- Ślepy mam oznaczenie 00DC to jest to ???
  13. To jeszcze tylko spryski i gitara
  14. sorry już poprawiłem to przez tel niechcący zrobiłem odwrotnie... to mówisz, że luz można śmigać z hidami
  15. Więcej czy mniej niz tamta?
  16. Ja mam wszystko, a może dziś podjade do Ciebie po 15 to pogadamy Sent from my iPhone using Tapatalk 2
  17. Miedzy 16 a 17 chyba ze wolisz wcześniej to coś wymysle Sent from my iPhone using Tapatalk 2
  18. Jarek myślałem o piątku bo sobota wolna więc można by było bez stesowo %%% Sent from my iPhone using Tapatalk 2
  19. Za ile ?? Sent from my iPhone using Tapatalk 2
  20. No nic jakoś sie zdzwonimy Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.