Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wolantt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wolantt

  1. brawo za spostrzegawczość ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- jak pojedziesz dołem, czyli przez marcinkowice to możemy polecieć razem
  2. wysyłam jutro do obszycia, znalazłem kolesia w Łańcucie, robi to za 70 zł, a w sączu krzyczą sobie za robote 200
  3. Jak na rocznik i silnik to wcale cena nie jest wysoka. A b5 z tym silnikiem lata jak b6 130KM --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk ---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 06:16 ---------- Co do tego http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-115km-C23372574.html To trzeba by się przyjrzeć temu autu, bo wydaje mi się że to jest model po Transporcie Sanitarnym albo Policji. Konsola ma dodatkowe miejsce na osprzęt "branżowy" wiadomo że jak gdyby potwierdziły się moje przypuszczenia to przebieg x3. VIN i do serwisu. w sumie moge zapytać kumpla a co do ceny to myśle że coś by urwał w każdym razie on sam sprowadzał go z niemiec i jeździła tym jego żona, a tak w ogóle to on jest mechanikiem
  4. Wiem, że nie chcesz białego, ale to auto mojego kumpla... tylko teraz jest bez gleby, bo ja ją mam http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-115km-C23372574.html
  5. Jak walniesz oba grile w czarny to głupio bedą wyglądały ramki wokół szyb. A cała czarna będzie strasznie smutna. Ale jak by nie patrzeć projekt anty czikita --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk Biały jest fikuśny ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- projekt anty czikita
  6. Racja... ale Adaś się zmył szybko czyli frekwencja dopisała
  7. Cris, Jarek, Mike, Dixon, Siara, Przemek, Ja i A-trójkowcy chyba 4 ich było, jeśli kogoś pominąłem to sorry
  8. Jak będzie padało to niema wyjścia...
  9. czaje.... ale dziś miałem zamotke z zawiasem, mam nadzieję, że na niedzielę będzie
  10. Ktoś w ogóle planuje przyjechać oprócz Jarka i mnie ---------- Post added at 18:35 ---------- Previous post was at 18:35 ---------- aaa i Michała bo też ma być
  11. Ja będę w niedzielę Dzięki musti... ---------- Post added at 22:44 ---------- Previous post was at 22:05 ---------- Młody a ta :a4fan:w avancie to prze wypas
  12. Panowie mam pytanie: czy zawias z avanta pasuje do sedana ??
  13. Ja prawie wytrzeźwiałem... ale nie na długo, bo szykuje się poprawka
  14. Siara, łykasz ten zawias ode mnie ??
  15. Ja oczywiście się piszę, jeśli tylko dobierzemy odpowiedni termin
  16. relax po pracy Siara, i byłem u tego typa co mi spawał ten zderzak i powiem Ci, że mi uwzględnił gwarancje i pospawał jeszcze raz i to na miejscu
  17. Czikita to chyba na car audio i na ćwiartkę też
  18. Dokładnie... ponad podziałami... dobrze, że się chłopaki zebrali i podjechali, zawsze to jakieś urozmaicenie
  19. To wieczorem żona Ci masaż zrobi i będzie lux

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.